lekarz Jacek Buda

Urolog

Doktor Jacek Buda jest człowiekiem wielkiej klasy i formatu. Po operacji odwiedził mnie na oddziale w niedzielę, chociaż był lekarz dyżurny i nie było żadnych komplikacji. Szalenie cierpliwy, profesjonalny, dociekliwy, wyczerpująco wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Nie wspominając już wysokiej kultury. Miałem wielkie szczęście trafiając na doktora. Poza tym ma wspaniałe poczucie humoru i dystans do siebie, a jest to cecha ludzi wybitnie inteligentnych. Piotr K.

Wspaniały lekarz. Bardzo dokładny wywiad, konkretne podejście do problemu, wyczerpujące wyjaśnienia i porady. W dodatku bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Zdecydowanie polecam!

Doskonały specjalista i jednocześnie człowiek, który czuje i wyjaśnia wszystko, co można w przystępny sposób powiedzieć pacjentowi i jego najbliższej rodzinie. Cudowny człowiek, który ratuje bez względu na wiek pacjenta i z dobrego serca potrafi uścisnąć dłoń najbliższych, gdy ratunek pacjenta jest z przyczyn obiektywnych niemożliwy. Cudowny lekarz i choć jego pacjentka zmarła, on zrobił wszystko, żeby żyła jak najdłużej (miała ponad 80 lat) i patrzyła w słońce do ostatniej chwili. Wielki szacunek i podziękowania dla Prawdziwego Lekarza i Ciepłego, Cudownego, Skromnego Człowieka

Wspaniały, ciepły człowiek. Byłam tam z ojcem chorym na Alzheimera. Trzeba było wymienić cewnik, a inny urolog nie podjął się tego. Pan doktor zrobił to profesjonalnie,w oka mgnieniu, tak że pacjent prawie nie zauważył.Życzyłabym sobie i innym więcej takich lekarzy.

Byłem operowany przez doktora Budę i stwierdzam, że jest lekarzem, któremu można zaufać, potrafi dokładnie wyjaśnić na czym polega problem i z najwyższym profesjonalizmem go zażegnać. Jest to człowiek bardzo miły, kulturalny, skromny, posiadający poczucie humoru, potrafiący zawsze zachować dyskrecje. Posiada indywidualne podejście do każdego pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam!

Bardzo dobry godny polecenia lekarz. Spełnia moje oczekiwania w 100% wizyta prowadzona zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze.

Wyjątkowo dyskretny i kulturalny człowiek. Niezbyt przyjemne badanie prostaty przeprowadza w takiej atmosferze, że przestaje to być badanie wstydliwe i czujesz się jak podczas badania gardła u internisty. Polecam

Wyjątkowo dyskretny i kulturalny człowiek.
Polecam

Wspaniały człowiek i lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta i do rodziców, pełen uczucia i troski o małego pacjenta. Wspaniale wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania. Życzę sobie i innym, aby takich lekarzy było jak najwięcej, pełnych pasji i zaangażowania. Serdecznie dziekujemy Panie doktorze :)

Zdecydowanie polecam,. Uprzejmy, konkrenty, rzeczowy lekarz. Mam kłopoty z zapaleniem pęcherza a dr Buda wytrwale i cierpliwie docieka co mi jest. Bez zbędnych badań, była sugestia badania a 1500zl ale dr powiedział, że póki swoimi metodami nie sprawdzi co mi jest, to nie zaleci tak drogiego badania, mimo że na nim zarabia - to jego słowa. Lekarz który nie patrzy tylko przez pryzmat pieniędzy, ale naprawde chce pomóc.

Byłam operowana przez doktora Budę. Wspaniały lekarz, budzący zaufanie,perfekcjonalista w każdym calu! Za leczenie, opiekę medyczną a także wsparcie psychiczne jestem panu doktorowi dozgonnie wdzięczna.Chciałam w końcu też napisać jakąś cegiełkę dzieląc się informacjami o leczeniu, aby polecić innym tego wspaniałego urologa.Polecam bardzo mocno, prawdziwy profesjonalista! Ewa B.

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie