Urolog Warszawa

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

wizyta już od 160
Lekarz ten leczy mojego dziadka,jesteśmy zadowoleni z leczenia,dziadkowi poprawiły się wyniki,stan ogólny też lepszy,widać że lekarz robi co może.To miły człowiek,wcale nie jest opryskliwy,a jeżeli dla kogoś był to ostatecznie nie jest od tego żeby być przemiłym i głupio uśmiechać się do każdego wchodzącego pacjenta,jego zadaniem jest dobrze leczyć.I proszę zwrócić uwagę na siebie,jak czasami zachowujecie się w poczekalniach,przed gabinetem!

lekarz Nelson Aponte Navas

Urolog, Chirurg ogólny

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia. Mimo że jego specjalizacja jest trudna to wszystko bardzo skrupulatnie i jasno wyjaśnia. Podejmuje konkretne kroki, a przy tym jest przemiłym i serdecznym człowiekiem, z ogromnym poczuciem humoru, który szczerze cieszy się, że wszystko układa się w dobrym kierunku. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia urologa i szuka prawdziwego specjalisty z powołania.
Opinia dodana przez: Milena
Warszawa Urolog prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

Szpital Kliniczny im. Dzieciątka Jezus
ulica Lindleya 4

Klinika prowadzona przez prof. Radziszewskiego to ośrodek godny polecenia wszystkim chorym. Sprawnie, szyblo i miłao.Sam profesor pomimo młodego wieku , a może dzięki temu, ma świetny kontakt z chorymi. Ja miałem założony przez Profesora sztuczny zwieracz, z powodu nietrzymania moczu po operacji raka prostaty. Życie znowu stało się piękne, mogę jeździć na rowerze. Dziękuję
Warszawa Urolog dr Krzysztof Bukowski

dr Krzysztof Bukowski

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Witam wszystkich tu Mariusz Żukowski powiem w skrócie mam 46 lat i byłem w wielu szpitalach jak szpital Kolejowy lub Szpital na Wrześnie ale ten lekarz jest godny zaufania z podejścia do pacjenta polecam z całą świadomością aby takich lekarzy jak najwięcej
Opinia dodana przez: Żukowski
Warszawa Urolog lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Urolog dziecięcy, Urolog

poradnia

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)
Opinia dodana przez: Nikola
Warszawa Urolog lekarz Grzegorz Rogowski

lekarz Grzegorz Rogowski

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80

Świetny lekarz, b.kompetentny z ogromną empatią, w sposób jasny i klarowny tłumaczy sposób leczenia związany z chorobą.
Opinia dodana przez: MACIEJ
Warszawa Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

VeritaMed
Długa 27

Bardzo kompetentny lekarz. Wprowadza miłą atmosferę w gabinecie - jest przyjazna, profesjonalna, zachowuje się z klasą bez nadmiernej wesołkowatości. Nie patrzy na zegarek podczas wizyty - ma czas wszystko dokładnie wytłumaczyć i wyjaśnić. Zanim postawiła diagnozę przeprowadziła wnikliwy wywiad, skierowała na inne badania. Jeden z lepszych lekarzy urologów w stolicy.
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Mazovia
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 47/u15

Badanie naszego dziecka szczegółowe, ale lekarz bardzo niemiły, kpiący, nie pozwalał dojść do słowa. Była to wizyta prywatna w Mazovii. Ciekawe jak pan doktor zachowuje się na wizytach państwowych...
Fachowość w wykonywaniu zawodu to nie wszystko. Kultura osobista i traktowanie z godnością drugiego człowieka jest bardzo pożądanym dodatkiem, a tego niestety nie było.
Ogólnie nie polecam. Ogromny niesmak niegrzecznym zachowaniem lekarza po wizycie pozostał mi i mężowi do ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Radosław Jardanowski

Medpoint
Belgradzkiej 14 lok. U13

Pozwolę sobie zaprzeczyć kalumniom i ostracyzmowi.

Pierwszy kontakt z tym lekarzem mialem lata temu "z polecenia" osoby, u której wykonywał bardzo skomplikowaną (i udaną) operację na nerce. Lekarz wtedy uratował mi prostatę przed usunięciem po diagnozie i "leczeniu" przez dwóch "lekarzy" niewłaściwymi antybiotykami, w niewłaściwy sposób. Udało się. Do dzisiaj prostata zdrowa.

W styczniu 2018 zaniepokojony samobadaniem oraz podejrzliwością co do niewłaściwej diagnozy urologa NFZ, odwiedziłem po ...
Opinia dodana przez: KaKa

Urolodzy w Warszawie