Urolog Warszawa

01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 17 Sie o 15:00. Sprawdź inny. # 2

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

Wolny termin: 17 Sie o 15:30. Sprawdź inny. # 3

PROMED
Warszawa ul.Uniwerstytecka 5

Bardzo niemiły człowiek. Sprawia wrażenie niewyspanego i obrażonego na cały świat. Przyjechałam z ciężko chorym mężem bardzo rano (100 km), żeby przedstawić lekarzowi opis wyniku badania, który miał być do odbioru w rejestracji. Opisu nie było, musieliśmy na niego czekać. Gdy wróciliśmy pod gabinet okazało się, że doktor już wzywał męża i minęła nasza kolejka. Grzecznie weszłam z kolejnym pacjentem tłumacząc zaistniałą sytuację. Doktor b. głośno krzyczał, że wchodzi się tylko "na wezwanie" i wręcz wyrzucił mnie z gabinetu. Wezwał nas dopiero, gdy przyjął wszystkich pacjentów, których karty miał w gabinecie. Podczas wizyty nie wstał nawet zza biurka. Za to ja cały czas stałam. Doktor nie potrafi nawet powiedzieć "proszę usiąść". Stwarza taką atmosferę, że strach się odezwać. Wypisał mężowi skierowanie na badanie i kazał zgłosić się za trzy dni. Po wyjściu z gabinetu okazało się, że to skierowanie na bad. krwi. Aktualne wyniki z takiego badania mieliśmy przy sobie, ale nie odważyliśmy się ponownie wejść "bez wezwania". Więcej nie chcę widzieć tego człowieka na oczy i zdecydowanie nie polecam.

Opinia dodana przez: Aneta
Wolny termin: 20 Sie o 15:00. Sprawdź inny. # 4

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wolny termin: 20 Sie o 17:00. Sprawdź inny. # 5

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Lekarz bardzo miły z sercem do pacjenta wie po co pracuje a nie oby kolejny pacjent polecam oby wiecej takich lekarzy było w Służbie zdrowia

Opinia dodana przez: Ewelina
Wolny termin: 21 Sie o 14:00. Sprawdź inny. # 6

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i po miesiącu byłem już prawie w pełni sprawny. Polecam Doktora z czystym sumieniem. Jeśli nie mają dla Ciebie znaczenia pieniądze tylko zdrowie oraz szybka rekonwalescencja nie znajdziesz lepszego specjalisty.
Wiele czytałem i WY zapewne też.
Każdego którego czeka to co ja mam już za sobą uspokajam i polecam oddać się w ręce Doktora Dobrońskiego.
DOKTORZE - jeszcze raz DZIĘKUJĘ.
z wyrazami szacunku

Opinia dodana przez: M

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Wspaniały diagnosta. Dzięki ogromnej wiedzy medycznej i doświadczeniu, przy jednoczesnym wykorzystaniu dostępnych badań precyzyjnie określa przyczynę dolegliwości i zaawansowanie choroby. Dobry kontakt z pacjentem , pewność działania, w trudnych przypadkach jasne określanie kolejnych etapów postępowania, powodują, że zyskuje się pełne zaufanie i przekonanie co do zastosowanych metod leczenia i przewidywanych ich efektów. Lekarz z powołania, w żadnym momencie nie pozwala pacjentowi „siąść psychicznie” przedstawiając proces leczenia jako drogę do wyleczenia, a nie do „poprawy stanu zdrowia”. POLECAM !!! z pełnym przekonaniem.

Opinia dodana przez: maj.joanna
Urolog Warszawa dr Krzysztof Bukowski

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Pan Doktor Krzysztof Bukowski był trzecim lekarzem do którego trafiłem z moim schorzeniem i pierwszym, który w rzeczowy i kompetentny sposób wytłumaczył mi na czym polega moja przypadłość i jak ją leczyć. Odpowiednia diagnoza i zaplanowane leczenie sprawiły, że zostałem ojcem dwójki dzieci. Byłem u Pana Doktora w nowo powstałej przychodni Medic House, którą również polecam.

Opinia dodana przez: Lewandowski
Urolog Warszawa lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Urolog dziecięcy, Urolog

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)

Opinia dodana przez: Nikola
Urolog Warszawa lekarz Piotr Nowak

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
Śródmieście, Warszawa

Gorąco polecam Pana doktora. Moja wizyta odbyła się w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości wraz z planem leczenia i skierowaniem na wszystkie potrzebne badania.

Opinia dodana przez: Marcin Rogowski

Urolodzy w mieście Warszawa