Urolog Warszawa

dr hab. n. med. Piotr Dobroński

Androlog, Urolog

BALI CLINIC
Roentgena 44 lok. U1

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i ...
Opinia dodana przez: M
Warszawa Urolog lek. med. Paweł Symonowicz

lek. med. Paweł Symonowicz

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

wizyta już od 160
Nie polecam. Młody chłopak potraktowany bardzo nieuprzejmie. Wizyta trwała 10 minut. Odezwanie się do pacjenta "No to ściągaj gacie" poniżej krytyki. Chamstwo i prostactwo. Po kilku minutach informacja zeby zapisać się kolejna wizytę to rozpocznie leczenie , naciagactwo bo każdą wizyta to 200 zl. Zero zaufania jako do lekarza. Nigdy więcej.

lekarz Nelson Aponte Navas

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278

wizyta już od 170
Jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia. Mimo że jego specjalizacja jest trudna to wszystko bardzo skrupulatnie i jasno wyjaśnia. Podejmuje konkretne kroki, a przy tym jest przemiłym i serdecznym człowiekiem, z ogromnym poczuciem humoru, który szczerze cieszy się, że wszystko układa się w dobrym kierunku. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia urologa i szuka prawdziwego specjalisty z powołania.
Opinia dodana przez: Milena
Warszawa Urolog prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

Szpital Kliniczny im. Dzieciątka Jezus
ulica Lindleya 4

Klinika prowadzona przez prof. Radziszewskiego to ośrodek godny polecenia wszystkim chorym. Sprawnie, szyblo i miłao.Sam profesor pomimo młodego wieku , a może dzięki temu, ma świetny kontakt z chorymi. Ja miałem założony przez Profesora sztuczny zwieracz, z powodu nietrzymania moczu po operacji raka prostaty. Życie znowu stało się piękne, mogę jeździć na rowerze. Dziękuję
Warszawa Urolog dr Krzysztof Bukowski

dr Krzysztof Bukowski

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Witam wszystkich tu Mariusz Żukowski powiem w skrócie mam 46 lat i byłem w wielu szpitalach jak szpital Kolejowy lub Szpital na Wrześnie ale ten lekarz jest godny zaufania z podejścia do pacjenta polecam z całą świadomością aby takich lekarzy jak najwięcej
Opinia dodana przez: Żukowski
Warszawa Urolog lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

poradnia

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)
Opinia dodana przez: Nikola
Warszawa Urolog lekarz Grzegorz Rogowski

lekarz Grzegorz Rogowski

Szpital Bielański
Cegłowska 80

Świetny lekarz, b.kompetentny z ogromną empatią, w sposób jasny i klarowny tłumaczy sposób leczenia związany z chorobą.
Opinia dodana przez: MACIEJ
Warszawa Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

VeritaMed
Długa 27

Bardzo kompetentny lekarz. Wprowadza miłą atmosferę w gabinecie - jest przyjazna, profesjonalna, zachowuje się z klasą bez nadmiernej wesołkowatości. Nie patrzy na zegarek podczas wizyty - ma czas wszystko dokładnie wytłumaczyć i wyjaśnić. Zanim postawiła diagnozę przeprowadziła wnikliwy wywiad, skierowała na inne badania. Jeden z lepszych lekarzy urologów w stolicy.
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Mazovia
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 47/u15

Badanie naszego dziecka szczegółowe, ale lekarz bardzo niemiły, kpiący, nie pozwalał dojść do słowa. Była to wizyta prywatna w Mazovii. Ciekawe jak pan doktor zachowuje się na wizytach państwowych...
Fachowość w wykonywaniu zawodu to nie wszystko. Kultura osobista i traktowanie z godnością drugiego człowieka jest bardzo pożądanym dodatkiem, a tego niestety nie było.
Ogólnie nie polecam. Ogromny niesmak niegrzecznym zachowaniem lekarza po wizycie pozostał mi i mężowi do ...
Opinia dodana przez: Magda

prof. dr hab. Andrzej Gomuła

MAG Sp. Z.O.O.
ulica Narbutta 29

Od około roku jestem pacjentem prof. Gomuły. Podjąłem leczenie po przeczytaniu artykułu Profesora "Późno nabyty hypogonadyzm - nowy punkt widzenia" z pracy zbiorowej "Hormony płciowe", pod redakcją Raghvendra K. Dubey.
Podejmując leczenie miałem zatem pełną świadomość, że metody leczenia są niestandardowe. Nie mam kompetencji do oceny merytorycznej metody leczenia stosowanej przez Profesora. Ograniczę się zatem do zestawienia moich dotychczasowych doświadczeń.
1. w trakcie leczenia zaobserwowałem wyraźną poprawę wydolności fizycznej,
Opinia dodana przez: Przyjezdny