Lekarze Urolog Warszawa

lekarz Tomasz Szopiński

Zdrojowa 58
02-927 Warszawa

Wspanialy czlowiek, doskonaly fachowiec.11 marca br minie rok od operacji raka prostaty robotem da Vinci, ktora przeprowadzal dr Tomasz Szopinski w szpitalu Mazowia.. Zawsze usmichniety, dbajacy o pacjenta, fachowiec jakich malo. Obecnie wszystko ok. Dziekuje za okazala zyczliwosc. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Łukasz Nyk

Żytnia 16 lok. 50
01-014 Warszawa

Zdecydowałem się na wizytę u Pana Doktora kierując się opinią przyjaciół: szeroka wiedza i rozległe umiejętności, wzór etyki lekarskiej. Po pierwszej wizycie trudno ocenić lekarza, ale wiele można powiedzieć o człowieku. Jesteśmy, ja i żona, pod dużym wrażeniem osobowości Pana Doktora. Wyraźnie wyczuwa się Jego humanistyczne myślenie o człowieku. Za tym idzie życzliwość, wrażliwość, empatia. Diagnoza - rak nerki - to bardzo duży lęk, dlatego wsparcie Lekarza-Opiekuna jest bezcenne. My ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr hab. n. med. Roman Sosnowski

UROS Konsultacje Urologiczne Roman Sosnowski
ul. Portofino 8 lokal U3
Warszawa

Absolutny top urologiczny ! Kompetencje, profesjonalizm, uprzejmość, tłumaczenie choroby, na najwyższym poziomie. Doktor asystował przy mojej operacji usunięcia nerki w 2012 roku. Operacja przebiegła bez powikłań. Po operacji spotykałam się z Doktorem w Centrum Onkologii na wizytach kontrolnych. Mogłam zadawać każde pytanie związane z moją chorobą. Wszystkim mającym problemy urologiczne polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Sławomir Kata

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Byłem pacjentem dr Katy w szpitalu w Dunfermline, Szkocja. Jest oddanym swojej pasji, profesji człowiekiem. Jest rzeczowy, miły, pomimo długich godzin pracy w szpitalu. Jestem mu wdzięczny za wykonany zabieg usunięcia kamieni nerkowych
Opinia dodana przez: Radoslaw Oleszek

lekarz Dariusz Nalej

Urolog, Chirurg dziecięcy

CONTI - MEDICA NZOZ
Wronia 29/31
00-846 Warszawa

Zawdzięczam Panu doktorowi życie serdecznie dziękuję wspaniały lekarz ...............................

dr n. med. Bartosz Dybowski

Swissmed Przychodnia
Al Jerozolimskie 123, IVpiętro
02-017 Warszawa

wspaniały i godny polecenia, z sercem podchodzi do pacjenta,mimo młodego wieku super fachowiec ma czas na wytłumaczenie choroby i ostrożnie podchodzi do diagnozy
Opinia dodana przez: anna

lekarz Adam Dorobek

Pontonierów 3/4
00-910 Warszawa

Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Adamowi Dorobkowi za przeprowadzenie operacji zwężenia cewki moczowej, które od wielu miesięcy nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie, a które przez długi czas nie było właściwie zdiagnozowane. Pan Doktor rzetelnie i wielopłaszczyznowo podszedł do mojego przypadku, poświęcił wiele czasu na zapoznanie się z dotychczasową historią choroby i wynikami badań przeprowadzanych przez innych lekarzy. Dr Dorobek, po wykonaniu dodatkowego badania, szybko postawił diagnozę i zalecił przeprowadzenie operacji ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Przemysław Szostek

NZOZ Uromedica
Omulewska 27
04-128 Warszawa

P.dr. Nyk i P.dr.Szostek wykonali mi laserową enukleacje gruczolaka stercza oraz cystoslitotrypsję 5 złogów.Bardzo dziękuje tak wspaniałym specjalistom.Zabieg miałem przeprowadzony w pażdzierniku 2021.Czuję się dobrze.Polecam tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: E.Gałecki

lekarz Dariusz Piotrowski

Wrocławska 16/39
01-494 Warszawa

Pan doktor Piotrowski,to doskonały lekarz. Kontakt dostałem od mojego brata Pawła, który już się leczył u Pana doktora. Korzystałem z uprzejmości i ogromnej wiedzy Pana doktora Piotrowskiego, ale dowiedziałem się, że Pan doktor już nie przyjmuje przy ul. Szajnochy. Ktokolwiek wie gdzie obecnie można zapisać się do Pana doktora Piotrowskiego, bardzo proszę o info. 502355026. Dziękuję , będę bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: hubert

dr n. med. Piotr Gastoł

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Urolog
                                       lek. med. Anna Bonder - Nowicka

lek. med. Anna Bonder - Nowicka

Urolog, USG

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1
00-123 Warszawa

Pierwsza wizyta u Pani Anny. Rewelacja. Pod każdym względem 5gwiazdek to za mało. Zasługuje na 10 gwiazdek. Do takich lekarzy codzienne mógłbym chodzić. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Wojciech Michalak

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Poza profesjonalizmem doktor Michalak jest niesamowicie uprzejmy, informuje rzeczowo o przebiegu leczenia, a co najważniejsze jest ono skuteczne.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Kinga Kowalczyk

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Instytut Reumatologii - Klinika Rehabilitacji
al. Dzieci Polskich 20 (Somed)
04-736 Warszawa

Najlepszy specjalista do jakiego mogliśmy trafic,pani doktor operowala synka ze spodziectwem.Bardzo profesjonalna osoba,przemiła, sympatyczna,jak zresztą wszyscy na oddziale urologii w CZD.Dziekujemy

dr n. med. Piotr Marczyński

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Po błędnie ukierunkowanym przez rok i nieudanym leczeniu przez innego urologa na moje szczęście, trafiłem pod skrzydła dr P. Marczyńskiego. Otrzymałem zrozumienie, diagnozę, nadzieję i świadomość, że jestem w absolutnie dobrym miejscu, pod okiem świetnego lekarza, który zdecydowanie wie o czym mówi i jakie podejmuje kierunki leczenia. Po wykonanym w 2015r. zabiegu prostatektomii radykalnej dziś jestem spokojny, kamień spadł mi z serca i wróciła chęć życia mimo, że samo leczenie ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Stanisław Szempliński

Międzyleski Szpital Specjalistyczny
Warszawa

Dr.n.med.S.Szempliński i jego zespół uratował mi życie,którego nikt nie chciał się podjąć dziękuję - polecam.
Opinia dodana przez: Mieczysław

lek. med. Konrad Jamiołkowski

Urolog, Chirurg ogólny

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27
04-133 Warszawa

polecam jestem pacjentem jest kompetentny i dokładny.

dr n. med. Adam Gajda

Prosen
Warszawa, Płocka 17 lok 23
Warszawa

To lekarz z zanikającego gatunku - cierpliwy, wesoły, profesjonalny w podejściu do pacjenta i diagnostyce. Oby tylko tacy jak On nas leczyli.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Joanna Broda

szpital kliniczny dziciatka jezus
Warszawa

Z Panią Doktor zetknąłem się w Szpitalu Klinicznym AM w Warszawie. Prowadziła mnie przez ponad rok w leczeniu pęcherza moczowego - nowotwór. Wspaniały lekarz i człowiek , pełna empatii i zrozumienia dla chorych. Z wiadomych mi opini wspaniała operatorka ze ,,złotą rączką". Chciałoby się widzieć takich lekarzy wszędzie , a nie tylko w jednym na kilkanaście szpitali. Dziękuję Pani za fachowość i troskę o wszystkich swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Mieczysław Koziarski

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Dokładnie takich lekarzy jak doktor właśnie brakuje u nas w kraju...niestety ale u nas same gibasy

dr n. med. Bogdan Stodulski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

Bardzo doświadczony lekarz z super podejściem do dzieci, nawet bardzo małych. Tłumaczy spokojnie przebieg leczenia i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Człowiek wychodzi z gabinetu spokojny i podbudowany. Polecamy pana doktora. Byliśmy na wizycie w prywatnym centrum medycznym.
Opinia dodana przez: Anka