Lekarze Urolog Warszawa

Chirurg ogólny, Urolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Leczę się u doktora Daniela Leszczyńskiego od wielu lat. Mam do niego 100% zaufanie. Robi wszystko aby zapewnić mi bezpieczeństwo (jak mawia - nie przeoczyć czegoś) przy możliwie minimalnym obciążeniu mojego organizmu. Zawsze szczegółowo omawiamy sytuację i możliwe drogi działania. Jak rzadko który lekarz dr Leszczyński umie słuchać pacjenta, objaśniać dostępne opcje i wspólnie z pacjentem (a nie ex cathedra) podejmować decyzję. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Ewa Janaszewska

Urolog, Chirurg ogólny

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Pierwszy kontakt 2000r.Zostałem rzeczywiście zbadany. Fachowa opieka lekarska,doprowadziła do zachamowania rozrostu prostaty i uniknołem operacji.Uważam że jest lekażem bardzo odpowiedzialnym, wymagającym współpracy.Na prostate jestem leczony od 1995r.Uważam panią doktor za wzorowego lekarza i polecam.

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Mazovia
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 47/u15
02-797 Warszawa

Badanie naszego dziecka szczegółowe, ale lekarz bardzo niemiły, kpiący, nie pozwalał dojść do słowa. Była to wizyta prywatna w Mazovii. Ciekawe jak pan doktor zachowuje się na wizytach państwowych... Fachowość w wykonywaniu zawodu to nie wszystko. Kultura osobista i traktowanie z godnością drugiego człowieka jest bardzo pożądanym dodatkiem, a tego niestety nie było. Ogólnie nie polecam. Ogromny niesmak niegrzecznym zachowaniem lekarza po wizycie pozostał mi i mężowi do dzisiaj.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Cezary Szcześniak

04-749 Warszawa

Profesjonalizm, fachowość, kultura osobista, a do tego poczucie humoru gwarantują poczucie troski o pacjenta.

dr n. med. Piotr Kryst

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Zgłosilem się do dr Krysta z bolesnym problem kamicą układu moczowego. Jak juz zacznie boleć to...chyba gorzej niz z zebem, dlatego cieszę się, że szybko miałem zabieg. Konkretnie, fachowo i skutecznie
Opinia dodana przez: maciek

dr n. med. Jakub Dobruch

Międzyleski Szpital Specjalistyczny
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock
Warszawa

Nie da się opisać. Podejście do pacjenta, sposób rozmowy. Przeprowadzona operacja - wszystko najwyższy poziom! Po prostu 5/5 !!!
Opinia dodana przez: Dawid

dr n. med. Wojciech Rogowski

Urolog, Chirurg ogólny

Przychodnia Pediatryczna przy szpitalu MSWiA
ul. Wołoska
Warszawa

Doktor Wojciech Rogowski Kierownik urologii w szpitalu MSWiA w Warszawie na Wołoskiej leczył mojego brata,który poszedł do tego szpitala na drobny zabieg i miał opuścić szpital w ciągu tygodnia cały i zdrowy zgodnie z obietnicą doktora Rogowskiego. Przeszedł badania które nie wykazały nic groźnego jedynie kamien w moczowodzie. Niestety już ze szpitala nie wyszedł. Zmarł. W czasie 1,5 miesięcznego pobytu w szitalu mój brat przeszedł kilka operacji wykonanych przez doktora ...
Pan dr Tomasz Bużański operował mnie w 1992 i 1997r. Tyle serdecznej i wspaniałej opieki, ile otrzymałem od Pana Doktora Bużańskiego i Personelu Kliniki Urologii w czasie mojego pobytu w warszawskim szpitalu, mogę tylko porównać do warunków domu rodzinnego. Pan Doktor operował również moją siostrę i syna. Do dziś cieszą się dobrym zdrowiem. To lekarz z powołania i wspaniały Człowiek!! Panie Doktorze, niech Bóg obdarza Pana zdrowiem, a ja za ...
Opinia dodana przez: darecki

prof. dr hab. n. med. Wojciech Pypno

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 3
00-052 Warszawa

Po badaniu na jego oddziale (decyzja szukania przetoki odbytu bez ciągu dalszego, bez dalszej diagnostyki),paroma spektakularnymi metodami.Mimo wyjaśnień, nie zbadano tego, co chorej głównie dokuczało, czyli bólów okrężnicy z stale występującą krwią utajoną w kale, biegunkami i obstrukcjami. Zrobili super badania ...pęcherza, początkowej części odbytu i macicy...tak jak wcześniej w tym szpitalu zrobiona tomografia komputerowa "brzucha" nic złego nie wykazały, przy kompletnym wycieńczeniu organizmu pacjentki. Po powrocie do domu okazało ...

Jacek Kuczera

Prywatny Gabinet Lekarski
Dygasińskiego 30 lok. 2
01-603 Warszawa

Pełen profesjonalizm. najpierw sprawdzenie diagnozy kolegi, później dokładne tłumaczenie co jak i dlaczego. Troska o pacjenta w pełnym zakresie. Umiejętnie wykonał krępujące badanie.
Opinia dodana przez: Bohdan

prof. dr hab. Andrzej Gomuła

MAG Sp. Z.O.O.
ulica Narbutta 29
02-536 Warszawa

Od około roku jestem pacjentem prof. Gomuły. Podjąłem leczenie po przeczytaniu artykułu Profesora "Późno nabyty hypogonadyzm - nowy punkt widzenia" z pracy zbiorowej "Hormony płciowe", pod redakcją Raghvendra K. Dubey. Podejmując leczenie miałem zatem pełną świadomość, że metody leczenia są niestandardowe. Nie mam kompetencji do oceny merytorycznej metody leczenia stosowanej przez Profesora. Ograniczę się zatem do zestawienia moich dotychczasowych doświadczeń. 1. w trakcie leczenia zaobserwowałem wyraźną poprawę wydolności fizycznej, 2. ...
Opinia dodana przez: Przyjezdny

dr Jacek Borowski

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya
Warszawa

Kontroluję się u Dr. Borowskiego od kilka lat i wszytko jest na piątkę, brak opóźnień, wysoka kultura osobista, wycerpujące wyjaśnianie wątpliwości, w razie problemu w porównaniu do innych miejsc niezbyt długie terminy.
Opinia dodana przez: Emilia
Najwyższa kultura podczas wizyty. Jasna interpretacja przeprowadzonego w gabinecie kompleksowego badania ze wskazaniem przyczyn choroby.Precyzyjne wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Specjalista budzący super zaufanie. GODNY POLECENIA!
Opinia dodana przez: Gerorge

dr n. med. Tomasz Ząbkowski

Przychodnia URODENT
u. Trakt Lubelski 173
04-766 Warszawa

lekarz człowiek pełen empatii widać w jego zachowaniu starą dobrą szkołę kindersztuby specjalista z ludzkim podejściem do pacjenta nie tylko tych polecanych ale tych zwykłych cierpiących z tak zwanej "ulicy". Szkoda że takich ludzi wśród wielu lekarskich konowałów dorobkiewiczów jest coraz mniej. Bardzo żałuję iż na oddział urologii WIM nie trafiłam niestety podczas jego dyżuru, a ze względu na bardzo ostre bóle kolki nerkowej spowodowanej kamicą (zdiagnozowaną właśnie przez Pana ...
Opinia dodana przez: Maria Szewczyk-Grabowska

dr Artur Antoniewicz

04-749 Warszawa

Wiedza na najwyższym poziomie.Świetny operator,wspaniała sprawność manualna..Godny polecenia urolog,można z całą pewnością mu zaufać jako lekarzowi.Poza tym bardzo empatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Gerard Grotthus

04-749 Warszawa

Super kontaktowy Facet.Bardzo konkretna rozmowa i diagnoza. Liczę na to , że tak będzie dalej. Czekam na termin w szpitalu
Opinia dodana przez: Jacek

lek. med. Robert Nowakowski

CSK MSWIA Warszawa
Warszawa, ul. Wołoska
Warszawa

Jeżeli oczekujesz zabawnego i otwartego w pierwszym kontakcie lekarza to nie. Jeżeli szukasz rzetelnego, dochodzacego sedna zagadnienia specjalisty to zdecydowane TAK. Polecam doktora Nowakowskiego
Opinia dodana przez: Mar

lekarz Władysław Małek

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Moja ocena dr. Małka jest jak najbardziej szczera. Byłem pacjentem szpitala CSK MSW i dr. W. Małek był moim lekarzem prowadzącym. Po pierwsze kompetencji tego lekarza nie podważam, uważam, że jest to bardzo zdolny i utalentowany lekarz z wieloletnim doświadczeniem. W stosunku do mojej osoby był bardzo miły, żartobliwy, stwarzał sympatyczne i przyjazne wibracje. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to do małej ilości czasu, rozmów ze mną , bo ...
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Andrzej Małczyński

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

po pierwszej wizycie wiedzialem ze trafilem do odpowiedniego specjalisty surowy ale konkretny fachowiec
Opinia dodana przez: krzysztof s.

lek. med. Krzysztof Pych

PROMED
Warszawa ul.Uniwerstytecka 5
Warszawa

Leczenie raka skuteczne. Pan doktor ocalił mi życie, bo zlecił badania na marker nowotworowy i okazało się, że to był ostatni dzwonek. Pozostaje pod opieką u tego lekarza.
Opinia dodana przez: Daniel