dr Artur Antoniewicz

Urolog

Wiedza na najwyższym poziomie.Świetny operator,wspaniała sprawność manualna..Godny polecenia urolog,można z całą pewnością mu zaufać jako lekarzowi.Poza tym bardzo empatyczny człowiek.

Bardzo dobry fachowiec! Sprytny, odważny, inteligentny, dowcipny. Podjoł się finezyjnej operacji i całego procesu ratowania mojej nerki podczas gdy takie sławy medycyny jak prof.M.Durlik i prof.Radziszewski z Lindleya chcieli mi ją zdecydowanie amputować, a mnie na kilkuletnie dializy skierować. Pan docent Antoniewicz to dobry człowiek. Dokłada wszelkich starań aby walczyć o zdrowie pacjenta. Co prawda lekarzom na jego oddziale pacjent nie przeszkadza podczas obchodu, ale pilnuje podwładnych niczym generał.

Wysokiej klasy specjalista - ogromna wiedza i rewelacyjne zdolności manualne. Cierpliwość dla pacjentów. Godny polecenia!

Doktor Artur Antoniewicz jest oddanym pacjentom i cenionym chirurgiem o doskonałej wiedzy i troskliwym opiekuńczym stosunku do pacjentów. Dokładnie informuje o sposobie leczenia oraz możliwościach życiowych po operacjach, stwarzając u chorego człowieka poczucie bezpieczeństwa podczas pobytu w szpitalu. Podczas kilkakrotnej hospitalizacji na oddziale urologii zostałem poddany kolejno różnym zabiegom, przez co mogłem poznać Jego usilne starania w kierunku mojego wyzdrowienia. Mam 82 lata i moje leczenie przy różnych schorzeniach nie było łatwe. Jednocześnie podkreślam wyjątkową troskę prowadzonego przez Doktora, całego zespołu lekarskiego i pielęgniarskiego Oddziału Urologii Szpitala Międzyleskiego, za co serdecznie dziękuję.
Wdzięczny pacjent
Marian Rejmer

Jestem pełna uznania dla dr. Artura Antoniewicza. Dzięki wiedzy i odpowiedzialności za chorych jakich ma pod swoją opieką w Szpitalu w Międzylesiu trafnie podejmuje decyzję o sposobie leczenia. To szczęście, że właśnie na tego lekarza trafił mój mąż. Tą drogą składam serdeczne podziękowania i muszę dodać, że jest mi tym bardziej miło, bo właśnie dzisiaj (całkiem przez przypadek) dowiedziałam się, że jest moim krajanem.

Miałem pecha byc pacjentem tego pana kilkanascie lat temu, pan doktor byl zainteresowany kopertą ja raczej nie, na moje nieszczescie. Podczas operacji laporoskopowej kazal operowac swojemu asystetowi wtedy lekarzowi stażyscie, w wyniku tego stażysta przebil mi nerkę na wylot, krwotok wewnętrzny itd. Pan doktor bardzo lubi pieniadze i trzeba mu dawać, inaczej może być le dla pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, delikatny, kompetentny, rzeczowy. Zdecydowanie zasadniczy.Poświęca bardzo dużo uwagi i czasu ,na wyjaśnienie i wspólne ogarnięcie problemu.Doskonały lekarzem z ogromną wiedzą i empatią.Bardzo trudną,sytuację zdrowotną i życiową pomógł ogarnąć naszej rodzinie w bezbolesny sposób.Polecam jako doskonałego lekarza prowadzącego i operującego.

Pan doktor to bardzo inteligentny człowiek, posiadający duzą wiedzę z zakresu urologii. Pomógł absolutnie fachowo mojemu synowi, poświęcając nam duzo uwagi i zyczliwiści. Jest dość wyniosły, ale nie jest to dotkliwe zważając na umiejetności jakie posiada.

Znakomity specjalista, doskonały chirurg. Od rana do nocy w szpitalu, nawet w niedziele i święta. Wzbudza zaufanie kompetencjami, dokładnie wyjaśnia pacjentowi rodzaj choroby. Miałam bardzo trudną operację nerki i mogę polecić z całą,, onkologiczną pewnością jako lekarza i chirurga. Inni pacjenci także byli bardzo dobrego zdania.

Lekarz z rzadko występującego w naszych eskulapich przybytkach gatunku "wysokopiennych": nie tylko fach w ręku i solidna wiedza, ale i osobowość humanisty (świetny angielski!), a nawet pewna charyzma. Wszystko to pozwoliło mi przebrnąć przez trudy prostatektomii względnie bezboleśnie. Mam go w dobrej pamięci!