dr Artur Antoniewicz

Urolog

Lekarz z rzadko występującego w naszych eskulapich przybytkach gatunku "wysokopiennych": nie tylko fach w ręku i solidna wiedza, ale i osobowość humanisty (świetny angielski!), a nawet pewna charyzma. Wszystko to pozwoliło mi przebrnąć przez trudy prostatektomii względnie bezboleśnie. Mam go w dobrej pamięci!

Absolutnie kompetentny i z fachową wiedzą lekarz. Teraz rzadko się takich spotyka, poświęca bardzo dużo czasu pacjentom. Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia przez pana doktora.Pomimo,że zetknęłam się z Nim tylko 2 razy to zrobił na mnie pozytywne wrażenie....

Takt i profesjonalizm. Znakomity lekarz na stanowisku ordynatora. Za dar losu uważam możliwość korzystania z Jego umiejętności w trudnym dla mnie okresie.

Znakomity specjalista, doskonały chirurg. Od rana do nocy w szpitalu, nawet w niedziele i święta. Wzbudza zaufanie kompetencjami, dokładnie wyjaśnia pacjentowi rodzaj choroby. Miałam bardzo trudną operację nerki i mogę polecić z całą,, onkologiczną pewnością jako lekarza i chirurga. Inni pacjenci także byli bardzo dobrego zdania.

Apodyktyczny typ-nieuprzejmy.dr Hause to przy nim dżentelmen.

Apodyktyczny typ-nieuprzejmy.dr Hause to przy nim dżentelmen.

Pan doktor to bardzo inteligentny człowiek, posiadający duzą wiedzę z zakresu urologii. Pomógł absolutnie fachowo mojemu synowi, poświęcając nam duzo uwagi i zyczliwiści. Jest dość wyniosły, ale nie jest to dotkliwe zważając na umiejetności jakie posiada.