lekarz Daniel Leszczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Absolwent II Wydział Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista I stopnia chirurgii ogólnej, II stopnia urologii.

Pełen profesjonalizm, Pan Doktor Daniel Leszczyński przywrócił mi wiarę w lekarzy. Niebotyczna wiedza i doświadczenie, a przy tym nietuzinkowa kultura i opanowanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że w obecnych czasach było mi dane spotkać takiego specjalistę z prawdziwym powołaniem. Polecam

Sama przyjemność leczyć się u takiego lekarza! Dr Leszczyński ma fantastyczne podejście do pacjenta, poświęcił mi wiele uwagi, wytłumaczył wszystko bardzo dokładnie, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Jego spokój i opanowanie, a także poczucie humoru, sprawiają, że z człowieka schodzi cały stres związany z operowaniem miejsc intymnych. Przekonał mnie do poddania się operacji obrzezania, zamiast plastyki napletka, którą pierwotnie planowałem zrobić i dziś bardzo się cieszę z tego wyboru. Życzyłbym sobie i innym pacjentom spotykać tylko takich lekarzy.

Świetny lekarz! Duże zaangażowanie, szeroka wiedza merytoryczna, troska o pacjenta, jasne wyjaśnienie medycznych kwestii

Dr Leszczynski zdiagnozowal schorzenie, przeprowadzil zabieg a nastepnie wielkorotnie konsultowal podczas leczenia pooperacyjnego. Za kazdym razem czulem sie, ze trafilem w rece lekarza kompetentnego, ktory poswiecal mi tyle czasu, ile bylo potrzeba, kazda decyzje tlumaczyl w sposob fachowy i zrozumialy, rozwiewal watpliwosci i sluzyl rada. Serdeczny, cierpliwy, skromny i budzacy zaufanie w 100%. Gdyby nie zrobil na mnie takiego wrazenia podczas pierwszej wizyty sadze, ze nadal nie odwazylbym sie poddac zabiegowi. Dziekuje za pomoc i z czystym sercem polecam innym pacjentom.

Zdecydowanie polecam doktora Leszczyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, był bardzo rzeczowy i konkretny, jednocześnie pełny zrozumienia i cierpliwości. Dokładnie przejrzał wyniki badań, omówił wszystko i co najważniejsze, nie wyrokował i nie stawiał niepotrzebnych diagnoz. Na pewno umówię się na wizytę kontrolną do tego lekarza.

Lekarz pełen profesjonalizm, wzbudzający ogromne zaufanie. Super lekarz !!!

Lekarz pełen profesjonalizm, wzbudzający ogromne zaufanie. Super lekarz !!!

Serdecznie polecam Pana Leszczyńskiego. Lekarz ten poświęca swoim pacjentom wiele czasu, tłumacząc wszelkie niejasności i proponując odpowiednie i odpowiedzialne leczenie. Pan Leszczyński jest jednym z lepszych lekarzy oferujących swoje usługi w Warszawie, i zdecydowanie poleciłbym go innym osobom.

Bardzo dobry lekarz z wysoką kulturą osobistą jest bardzo kompetentny, powinien byc wzorem dla innych lekarzy.

Bardzo profesjonalny, budzący pełne zaufanie. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile ten potrzebuje. W pełni godny polecenia.

Polecam, podchodzi z dużym zaangażowaniem do pacjenta, nie odwala na "odczep się"