lekarz Daniel Leszczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Absolwent II Wydział Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista I stopnia chirurgii ogólnej, II stopnia urologii.

Bardzo dobry lekarz z wysoką kulturą osobistą jest bardzo kompetentny, powinien byc wzorem dla innych lekarzy.

Polecam, podchodzi z dużym zaangażowaniem do pacjenta, nie odwala na "odczep się"

Lekarz pełen profesjonalizm, wzbudzający ogromne zaufanie. Super lekarz !!!

Lekarz pełen profesjonalizm, wzbudzający ogromne zaufanie. Super lekarz !!!

Bardzo profesjonalny, budzący pełne zaufanie. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile ten potrzebuje. W pełni godny polecenia.

gorąco polecam, zajmuje się pacjentem z zaangażowaniem, wysłucha, wszystko dokładne wytłumaczy, profesjonalista

Serdecznie polecam Pana Leszczyńskiego. Lekarz ten poświęca swoim pacjentom wiele czasu, tłumacząc wszelkie niejasności i proponując odpowiednie i odpowiedzialne leczenie. Pan Leszczyński jest jednym z lepszych lekarzy oferujących swoje usługi w Warszawie, i zdecydowanie poleciłbym go innym osobom.

Serdecznie polecam tego lekarza. Lekarz poświęcił mi dużo czasu, z uwagą wysłuchał. A co najważniejsze zaproponował sensowne leczenie.

super polecam podchodzi do pacjentów indywidualnie

super polecam podchodzi do pacjentów indywidualnie