lek. med. Tomasz Mutrynowski

Urolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. FEBU od 2016 r. Kurs USG/TRUS Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii - Warsztaty biopsji stercza.

Zajmuje ...

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem raka stercza. Wykonuje usg transrektalne (TRUS) oraz zabiegi z zakresu przerostu gruczołu krokowego. Dodatkowo operuje stulejkę, wykonuje plastykę wędzidełka. Zajmuje się pacjentami ze zdiagnozowanym rakiem nerkek i pęcherza moczowego. Konsultuje z zakresu uroonkologii.

bardzo sympatyczny ,miły,poświęca sporo czasu dla chorego jest bardzo konkretny i myślę że to jest lekarz z powołania co dziś to już rzadkość .Szkoda tylko że musiał naprawiać to czego inni nie dopatrzyli . Dziękuję polecam. Janusz z Woli