lekarz Jacek Czekaj

Lekarz może i dobry, ale zostałam bardzo nieuprzejmie potraktowana w jego przychodni.Na pewno tam nie wrócę.

To ma być dentysta?....-( zapisek ku przestrodze dla innych) To oburzające w jaki sposób zostałam obsłużona w gabinecie u pana Czekaja przy ul. Orzechowej w Głogowie. Poszliśmy tam z dwójką dzieci ( 8 i 6 lat) z polecenia( bo jak mówiono , lekarz „ fajny do dzieci”) . No cóż, szkoda, że musieliśmy się gorzko rozczarować i nie chodzi o podejście do dzieci, ale o sposób na zarobienie niezłych pieniędzy. „ Lekarz” zrobił zdjęcia wszystkich zębów obu dzieciom, nie pytając mnie czy jestem zainteresowana tymi zdjęciami, i nie uprzedzając jaki ...

To ma być dentysta?....-( zapisek ku przestrodze dla innych)
„ Lekarz” zrobił zdjęcia wszystkich zębów obu dzieciom, nie pytając mnie czy jestem zainteresowana tymi zdjęciami, i nie uprzedzając jaki jest ich koszt, po czym bolące zęby jedynie przeglądnął.
Do jednego zęba założył tlenek cynku ( jak powiedział może starczy na 2 tygodnie) a na moje pytanie dlaczego nie zaleczy tymczasowo drugiego chorego zęba, skoro cały czas dziecko uskarża się na silny ból, stwierdził, że to niepotrzebne- jak wynika mu ze zdjęcia, a poza tym nie będzie leczył dwóch zębów na raz. No cóż- bez komentarza. Drugi syn mimo dziury w zębach nie uskarżał się na ból, więc „doktor „ stwierdził , że u niego w ogóle nic nie trzeba robić.
Wychodząc z gabinetu podliczono moja wizytę ( 2 zdjęcia bez mojej zgody, założenie tlenku cynku na jeden ząb, przegląd)- suma wizyty 190 zł. O mało nie padłam.
Wróciłam do domu i jakie było moje zdumienie, gdy dziecko po paru minutach z płaczem uskarżało się na ból zęba- właśnie tego nie zrobionego. Zatelefonowałam i myślałam, że trafi mnie szlag. Przecież poszłam tam nie po zrobienie zdjęć ale po natychmiastową pomoc z bólem zębów dziecka.
Pojechaliśmy ponownie. „ Lekarz” oczywiście nie miał już dla nas czasu, bo kończył pracę . Naprędce wypisał receptę z jakimś „ niezbędnym antybiotykiem” i już. Najwyższy poziom tupetu. Poczułam się jak istny osioł, którego ktoś w tak bezczelny sposób wykorzystał i w książkowy sposób naciągnął na kasę.
Ale cóż - mam przecież dwa zdjęcia na pięknym lśniącym papierze i mogę je sobie wsadzić w d….., a dentysty dalej szukam , bo kolejne noce bezsenne- dziecko dalej płacze.
Oto najlepszy przykład na to, jak zawód jest tylko maszynką do robienia pieniędzy.

Super lekarz, trafiłam do dr w Sulechowie zupełnie przez przypadek, bo moja Pani dr była na urlopie. Jestem zachwycona. Nie dość, że przystojny to jeszcze bardzo dobry lekarz (kompetentny, dokładny, uczciwy, godny polecenia). Jest zaprzeczeniem powiedzenia, że uroda i rozum nie idą w parze. Uratował mi zęba - zyskał pacjenta.

Przede wszystkim cenie u dr Czekaja szczerość i prawdomówność. Nie próbuje naciągnąć pacjenta i zawsze daje do wyboru tańsze i droższe rozwiązanie. Do tego jest bardzo uprzejmy i życzliwy. Gorąco polecam!!

Doktor jest super! szkoda, ze nie ma wlasnego gabinetu, bo nie zawsze ma wolne terminy, tylko w okreslonych porach jest dostępny. Brawo dla tego mlodego dentysty;kompetencja, kultura, skromność!

Brawo dla tego mlodego dentysty;kompetencja, kultura, skromność!

Pełne zadowolenie. Polecila mi go znajoma ze slowami, zebym poszla do tego przystojniejszego lekarza (w gabinecie przyjmuje dwóch)...faktycznie przystojny, kompetentny i uprzejmy:)

Jedyny stomatolog do którego mam zaufanie ;) Pełny profesjonalizm, rozsądne ceny, poświęca sporo czasu pacjentowi, tłumaczy problem i sposób leczenia a przy tym z poczuciem humoru. Dla wszystkich bojących się dentysty zapewniam że strach Pan Jacek leczy śmiechem :):):)POLECAM!!!

jak zrobil kanał mojego zęba to go usunąłem

jak zrobil kanał mojego zęba to go usunąłem

dla mnie bomba .... kompetencja,podejscie jak czlowiek dla czlowieka...polecam

dla mnie bomba .... kompetencja,podejscie jak czlowiek dla czlowieka...polecam

Zdecydowanie świetny lekarz. Polecam wszystkim!

Zdecydowanie świetny lekarz. Polecam wszystkim!