dr Jacek Dygut

Byłam u Pana Doktora Jacka Dyguta niedawno - niemniej sposób prowadzenia wizyty , niegrzeczny i nerwowy sposób rozmawiania z pacjentem bardzo mnie zraził . Oczekiwałam czegoś zupełnie innego . Doktor stosuje metody leczenia mnie więcej takie jak 20 - 25lat temu w Polsce . Tutaj sądzę , że bardziej pacjenci potrafią zadbać o swój stan zdrowia - jeżeli decydują się na leczenie prywatne w sposób ciągły . Nie oczekiwałam leczenia z początku lat 90 - tych . Doktor prawie ogóle nie skupia się na diagnostyce MRI , CT , co jest dzisiaj standartem . Jestem rozczarowana taką ofertą i nie polecam innym pacjentom. Wolę poszukać innego lekarza.
Karolina

Pierwszy w życiu spotkany lekaż z największą kulturo osobisto i do pacjenta,pomocny miły kompetentny,umie poznać biednego człowieka i mu pomóc ,pomocny i konkretny w działaniu ,dziękuje za uratowanie kolana i biodra pacjentka Maria

bardzo dobry lekarz godny polecenia .Mam sprawne prawe noge za co jestem bardzo wdzieczna a teraz bedzie lewa

Jestem pacjentką dr n.med. Jacka Dyguta który zastosował mi leczenie w postaci zabiegu farmakologicznego, mój stan stawu-skokowego poprawił się o 90%. To świetny specjalista, dlatego polecam go innym.

Wizyta u dr. n.med. Jacka Dyguta dała mi nadzieję. Bardzo kompetentny lekarz, specjalista z rehabilitacji. Wszystko dokładnie wyjaśnił i pomógł mi uniknąć operacji. Korzystałam też z urządzenia opracowanego przez Pana Doktora. Jest to aparat, który służy do korekcji haluksów, a najważniejsze nie jest to drogi aparat. Ćwiczyłam systematycznie i naprawdę jest poprawa. Urządzenie HalluxStop zostało opatentowane w Stanach Zjednoczonych i można nim skorygować koślawego palucha i pozbyć się bólów stóp.

Bardzo polecam doktora Jacka Dygut. Jest wspaniałym specjalista i bardzo dobrym człowiekiem. Do każdego przypadku podchodzi profesjonalnie. Potrafi wysłuchać i doradzić. Pacjent może z zaufaniem powracać na kolejne wizyty. Wdzięczna pacjentka Alina Bolesta

Znakomity lekarz i bardzo dobry człowiek. Do pacjenta podchodzi z zaangażowaniem i wrażliwością. Fachowiec z najwyższej półki, którego mogę z czystym sercem każdemu polecić.

Arogancki cwaniak, który bez zastanowienia odmówił udzielenia pomocy choremu dziecku.

Pomógł mi wyzdrowieć, podczas gdy inni bezradnie rozkładali ręce. Najlepszy lekarz o ogromnej wiedzy i sercu.

tak, budzi zaufanie ale zdecydowanie nie polecam. Bardzo prosze uwazac, prosze sie dobrze i dokladnie zastanowic przed zamowieniem wizyty u tegoz "lekarza"