lekarz Jacek Felisiak

Nefrolog

2,9
2,4

O zmarłym się nie pisze,ale wyciągnął od nas wszystkie pieniążki,zrobił na mnie doświadczenie wiedząc ,że dojdzie szybko do dializ. Nie powiedział o dializie otrzewnowej,a mogłem w 100 % mieć,zrobił jedną hemodializę i pozbył się nas !!! Liczyła się tylko kasa i to bardzo wysoka,gbur i ściemniacz. Spoczywaj w spokoju Panie Felisiak.........................

Dr. Felisiak jest bardzo dobrym lekarzem zawdzieczam mu wiele jako jedyny powiedzial ze wszystko bedzie ok i tak jest inni lekarze juz mnie przekreslili a on dawal mi nadzieje i teraz jest wszystko ok.

latwo oczernia sie ludzi jak tragedia go spotka Co do doktora Felisiaka mam dzieki niemu dziecko i zona niemusiala brac chemi jak inni lekaze niby specjalisci ja zdjagnozowali A jak barany lubicie kogos oczerniec to ciekawe jakie z was ludzie jak oczerniacie tak wspanialego lekarza jakim jest doktor Felisiak dla niego pelny szacunek a dla was odjebcie sie od czlowieka bo nato nie zasluguje za to co robi bo nie jedna osoba dzieki niemu moze zyc marzyc i byc szczesliwa Diabel

Mnie wyleczył. Jest zaganiany - to fakt ale tak jest gdy lekarz jest "rozrywany" przez pacjentów. A jest ... bo musi byc dobry. Podobało mi się, że zaproponował mi oprócz leków równiez tzw. środki babcine. Jest człowiekiem specyficznym - doskonałe poczucie humoru dla tych co mają dystans do siebie. ja nie żadam nigdy abymi tłumaczono chorobę ... ja chcę wyleczenia i może dlatego nie narzekam, że lekarz nie prowadził ze mną bezsennownych dyskucji na temat na którym sie nie znam. Ze mną był konkretny i o to mi chodziło.

Wybitny specjalista,"postawił mnie na nogi"

Wybitny specjalista,"postawił mnie na nogi"

Mąż mój leczy się u dr Felisiaka od półtora roku.Kiedy pojechał na oddział szanse miał niewielkie.Po wyjściu ze szpitala dostał się pod opiekę doktora Felisiaka i jest cały czas.Lekarz o ogromnej wiedzy medycznej i zdrowo rozsądkowym podejściu do pacjenta.Może czasami ludzie mają do Niego zastrzeżenia , ale będąc Najlepszym ordynatorem i do tego bardzo pracowitym nie uniknie się błędu pt. brak czasu dla pacjęta ,trudność w dostaniu sie do lekarza , czy inne.

Jest zadufany w sobie i nieliczy sie z ludzmi ...

Jest zadufany w sobie i nieliczy sie z ludzmi ...

Pan doktor Felisiak to zarozumiały gbur, cham i prostak. Otrzymanie od niego jakichkolwiek informacji na temat zdrowia pacjenta graniczy z cudem. Nigdy nie ma czasu. Stałam koło niego kilkanaście minut, prosząc o opinie na temat chorego ojca, zbył mnie jak zawsze: nie teraz nie mam czasu. Ten człowiek przynosi wstyd temu szpitalowi.

zdecydowanie NIE!!!!!!! jest godny polecenia zarozumiały i chamski

zdecydowanie NIE!!!!!!! jest godny polecenia zarozumiały i chamski

Trudno ocenić jakim jest nefrologiem bo wielu chorób nerek nie da się wyleczyć i prowadzą one do dializy lub przeszczepu. Z pewnością jest dobry w zagadywaniu pacjentów swoimi teoriami. Kompletnie nie liczy się z tym co mówi i czuje pacjent, a kilku godzinne oczekiwania na umówioną wizytę to norma. Zdecydowanie ma złe podejście do pacjentów jeśli by je zmienił to ocena mogłaby być lepsza.