lekarz Jacek Haas

Neurolog

2,3

U doktora byłam na Wejherowskiej 28. Obym nigdy więcej nie miała do czynienia z takim specjalistą. Nie wiem czy ten doktor w ogóle skończył medycynę, bo nie potrafił odpowiedzieć na proste pytania. Arogancki, to mało. On jest po prostu bezczelny i chamski. Nie słucha, przerywa i wtrąca jakieś swoje mądrości. Generalnie nie polecam, szkoda czasu i nerwów.

Bezczelny, wulgarny, arogancki, lekcewazy Pacjenta i jego potrzeby, traktuje z gory i obcesowo, byc moze przy wizytach platnych jest inaczej, ale przyjmujac na NFZ opinia j/w

Szybkie i rzetelne rozpoznanie, skierowanie na wiele potrzebnych badań. Nie lekceważy niczego. Dokładnie słucha pacjenta