lekarz Jacek Haas

Neurolog

rzetelny stawia trafną diagnozę jest cudowny miałam straszne bule on spojrzał wysłuchał i określił co mi dolega tylko trudno dostępny polecam

Neurologicznie lecze sie kilka lat, srednio co2-3 lata zmmieniam lekarza. Przez przypadek na wizycie w szpitalu im. T. Marciniaka trafilam na dr. Jacka Haas ,spojrzal na wynik rezonansu magnetycznego i postawil trafna diagnoze. Wybieram sie na kolejna wizyte. Polecam tego lekarza.Maria

byłam na 2 wizytach w ramach NFZ. Na żadnej z nich nie udało mi się dokończyć zdania, lekarz wciąż przerywał. Nie skontrolował wyników badań lab., których wykonanie zlecił przez POZ. Trawił w diagnozę, inne dolegliwości sprawdzał w internecie i na głos je czytał - bije dzwon, tylko gdzie? MOże to i nie takie złe. Nie grzeszy arogancją. Za swoje godzinne spóźnienie mi się oberwało. Nie polecam, bo absolutny brak komunikacji, do braku uprzejmości się przyzwyczaiłam, ale lekarz podniósł poprzeczkę ;-(.

U doktora byłam na Wejherowskiej 28. Obym nigdy więcej nie miała do czynienia z takim specjalistą. Nie wiem czy ten doktor w ogóle skończył medycynę, bo nie potrafił odpowiedzieć na proste pytania. Arogancki, to mało. On jest po prostu bezczelny i chamski. Nie słucha, przerywa i wtrąca jakieś swoje mądrości. Generalnie nie polecam, szkoda czasu i nerwów.

Bezczelny, wulgarny, arogancki, lekcewazy Pacjenta i jego potrzeby, traktuje z gory i obcesowo, byc moze przy wizytach platnych jest inaczej, ale przyjmujac na NFZ opinia j/w

Szybkie i rzetelne rozpoznanie, skierowanie na wiele potrzebnych badań. Nie lekceważy niczego. Dokładnie słucha pacjenta