lekarz Jacek Heciak

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,3/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,3/5
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Na wizycie u dra Heciaka byłam ok. 3 tyg. temu, ale potrzebowałam czasu, aby ochłonąć i móc na spokojnie opisać to arcynieprzyjemne spotkanie. Otóż pan doktor wyrzucił mnie z gabinetu za posiadanie na twarzy maseczki z symbolem Strajku Kobiet. Tzn. kiedy w połowie badania zorientował się, że posiadam takową, to wpadł w jakiś amok: zaczął biegać po gabinecie i poczekalni i głośno dyszeć (byłam pewna, że za chwilę dostanie zawału albo apopleksji), a potem zmusił mnie do zmiany maseczki na zwykłą bez nadruków i dopiero pod tym warunkiem dokończył badanie, ...

Na wizycie u dra Heciaka byłam ok. 3 tyg. temu, ale potrzebowałam czasu, aby ochłonąć i móc na spokojnie opisać to arcynieprzyjemne spotkanie. Otóż pan doktor wyrzucił mnie z gabinetu za posiadanie na twarzy maseczki z symbolem Strajku Kobiet. Tzn. kiedy w połowie badania zorientował się, że posiadam takową, to wpadł w jakiś amok: zaczął biegać po gabinecie i poczekalni i głośno dyszeć (byłam pewna, że za chwilę dostanie zawału albo apopleksji), a potem zmusił mnie do zmiany maseczki na zwykłą bez nadruków i dopiero pod tym warunkiem dokończył badanie, ale już bardzo szybko i pobieżnie (wszystkie narządy jamy brzusznej w około minutę). Następnie doktor oznajmił mi, abym się więcej u niego nie pojawiała. Na pytanie dlaczego, dowiedziałam się, że doktor jest KATOLIKIEM i LEKARZEM i że nie życzy sobie przyjmować osób takich jak ja. Jakich? Ano takich, które noszą jakieś błyskawice na twarzy, chcą mordować dzieci i na dodatek przychodzą zarażać koronawirusem jego pacjentów (sic!). Dr Heciak pouczył mnie również, że nie mam prawa do publicznego głoszenia swoich poglądów, bo są moją prywatną sprawą... Byłam wstrząśnięta jego zachowaniem i wypowiedziami i nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje naprawdę, gdyż dotychczas sprawiał wrażenie normalnego, spokojnego człowieka.
W każdym razie tego, jakim dr Heciak jest radiologiem nie podejmuję się oceniać, gdyż zasadniczo jestem zdrową osobą i od 20 lat przychodziłam do niego na badania wyłącznie w celach profilaktycznych. Jednak pytanie, czy ktoś z mózgiem tak wypalonym nienawiścią do ludzi o innych poglądach może być dobrym lekarzem?

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat