dr Jacek Jackiewicz

Doktor przy moich badaniach prenatalnych cierpliwy, dokładny, udzielał wszelkich informacji. Bardzo polecam

Doskonała fachowość i zaangażowanie Pana Doktora. Podczas wizyty szczegółowo opisał widziany obraz USG, wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze.

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z wizyt u tego Pana i możemy śmiało polecic. Jest bardzo dokładny i rzeczowy, mówi o wszystkim, do tego uprzejmy. Pozdrawiamy

Super lekarz, wszystko dokładnie zbada, wytłumaczy. Szczerze polecam. Chodzę do Pana Doktora drugą ciążę i nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa. Badania dokładne delikatne. Pan Doktor poświęcił mi tyle czasu ile tego potrzebowałam, na każde moje pytanie odpowiadał wszystko powoli tłumacząc Szczerze polecam

Szczerze polecam

Miałam nadzieję, że mnie to ominie, ale niestety dołączyłam do niechlubnego grona osób, które najadły się stresu z powodu niewykrycia przez Pana doktora kości nosowej podczas badań prenatalnych. Całe szczęście, udało mi się dostać do innego lekarza już na następny dzień i - cud - kość nosowa w magiczny sposób przez noc się pojawiła. Doba niepotrzebnego stresu, płaczu, a wspomnienie z pierwszych badań prenatalnych jedno z najgorszych w życiu. Panu doktorowi łatwo przychodzi sugerowanie błędnej diagnozy, która dla kobiety wiąże się z przeogromnym stresem aż do czasu dodatkowych badań lub wizyty u innego lekarza. W mojej opinii to nie tak powinno wyglądać. Nie polecam i przestrzegam.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza!!!!!!!!!!! Byłam u niego jeden raz i nie chciałabym go więcej spotkać. Bardzo zadziwia mnie skąd te pozytywne opinie, chyba kobiety pomyliły lekarzy. Dr Jacek Jackiewicz to lekarz niekompetentny, niemiły i całkowicie nieempatyczny. Byłam u niego na pierwszych badaniach prenatalnych, na których lekarz stwierdził, że moje dziecko nie ma kości nosowej, ma dużą przezierność karkową i wadę serca, po czym poinformował nas, że najprawdopodobniej potrzeba będzie aminopunkcja i mamy czekać na telefon (którego nigdy się nie doczekaliśmy). Wg lekarza ryzyko zespołu Downa wynosiło 1:11!!!! Lekarz po badaniu od razu zaczął rozmawiać przez telefon, nie mówiąc nawet do widzenia. Po kilku dniach horroru postanowiliśmy pójść do innego lekarza. Trafiliśmy do wspaniałej Pani doktor, która po wnikliwym USG nie stwierdziła nic niepokojącego- kość nosowa obecna, przezierność w normie, a serduszko całkowicie zdrowe, co na pewno nie zmieniło się w przeciągu 5 dni. Po dwóch skrajnie różnych diagnozach postanowiliśmy zrobić badania DNA płodu i okazało się, że nasze dziecko jest zupełnie zdrowe. Bardzo dziękujemy Panu Jackowi Jackiewiczowi za zafundowanie nam najgorszych w życiu dwóch tygodni oraz za to, że przez niego musieliśmy wydać niemałe pieniądze na dodatkowe badania. Moim zdaniem ten lekarz widocznie albo nie ma kompetencji, albo ma w tym jakiś interes, żeby stawiać takie diagnozy. Mam nadzieję, że moja historia przyczyni się do tego, że pacjentki będą unikać tego "specjalisty".

Byłam na badaniach prenatalnych u pana doktora i jestem w 100% usatysfakcjonowana. Bardzo sympatyczny lekarz, badanie przeprowadzał dokładnie i bez pośpiechu mając także czas na wyjaśnienia dla nas i odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Wyszliśmy z badania w pełni zadowoleni z jego przebiegu i podejścia pana doktora. Zdecydowanie polecam i gdybym miała wybierać z pewnością powrócę na kolejne badania. POLECAM

POLECAM

bardzo dobry mily lekarz bardzo dużo tłumaczy na temat zdiec z badan prenatalnych i przede wszystkim bardzo mily polecam