lekarz Jacek Jakubaszko

1,5

Bardzo uprzejmy lekarz, z podejściem do dziecka i przerażonej matki również. Byłam z synem na pogotowiu w Nysie, bardzo fajnie Pan odzywał się do syna, bardzo dobrze go traktował, widać, że ma podejście do dzieci, założył synowi jeden szew, ktory był konieczny, wytłumaczył jak dalej postepować. Nie mam zastrzeżeń, mimo sytuacji jestem mile zaskoczona podejściem i profesjonalizmem.

Lekarz w sumie nie wiem czy ukończył specjalizację ponieważ kiedy przyjmował nas z dzieckiem na SOR w Nysie nie miał żadnego identyfikatora. Nie uprzejmy mało profesjonalny jak by tam był za karę. Po dotknięciu brzucha po sekundzie wiedział co dziecku dolega. Kartę informacyjną z przebiegu wizyty otrzymałam po zapytaniu czy takiej nie miałam dostać z zaleceniami. Na pytanie czy nie powinien zrobić USG pielęgniarka skomentowała że to co mówię jest żałosne co ją i ,, lekarza " bardzo ubawiło. Syn powiedział ,,Myślałem jak człowiek jest chory idzie do lekarza po pomoc nie żeby się bać że ktoś go o krzyczy lub wyśmieje"