dr n. med. Jacek Jakubowski

Neurochirurg

Lekarz miły wesoły dowcipny ale tak na prawdę nie wytłumaczył mi przyczyny mojej choroby, ciężko go złapać w szpitalu a jak jest to nie poświęca czasu tylko zbywa

WSPANIAŁY LEKARZ KIEDY PRZYJADĘ Z CZĘSTOCHOWY DO ŁODZI ZAWSZE MNIE PRZYJOŁ

WSPANIAŁY LEKARZ KIEDY PRZYJADĘ Z CZĘSTOCHOWY DO ŁODZI ZAWSZE MNIE PRZYJOŁ

ten doktor mnie operował i dzięki niemu mogę dziś normalnie funkcjonować , Ja i cała moja rodzina jesteśmy mu WCZIĘCZNI

Witam wszystkich. Byłam u dr Jakubowskiego prywatnie bo taki dostałam namiar od znajomego. Jestem bardzo mile zaskoczona i w pełni poleciłabym tego lekarza innym. Od stycznia 2008 r mam problemy z kręgosłupem i dopiero on mnie poprawnie zdiagnozował i powiedział "na czym stoję". Nie zlecał szeregu badań tylko jedno a konkretne i dzięki temu nie naraził mnie na niepotrzebne koszta. Bardzo konkretny i rzeczowy z delikatnym poczuciem humoru :-)) Jestem zadowolona na 1000%

Jestem zadowolona na 1000%