Filtruj terminy

dr hab. n. med. Jan Fortuniak

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Niedawno przechodziłam operację klipsowania tętniaka mózgu i z całego serca mogę polecić Pana Doktora. Po usłyszeniu z czym przyszło mi się zmierzyć - byłam przerażona i bardzo obawiałam się wylądowania na stole chirurgicznym, na szczęście byłam w bardzo dobrych rękach. Lekarz od samego początku poświęcił mi bardzo dużo uwagi i wszystko rzetelnie wytłumaczył. Byłam w pełni świadoma nie tylko tego, jak będzie wyglądać sama operacja - ale też tego jakie ...
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Wanda Mikołajczyk-Wieczorek

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Łódź

Mój syn jest pod opieką Pani doktor. Uratowała mu życie zresztą nie jeden już raz. Mamy do Pani Doktor pełne zaufanie.

Emeryk Samolewicz

Urolog dziecięcy, Neurochirurg

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Bartosz Polis

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Pan dr, Bartosz Polis jest bardzo dobrym specjalistą,operował mój kręgosłup trzy razy ,zrobił to bardzo dobrze,dziękuje panie doktorze za wspaniała opiekę
Opinia dodana przez: JOLANTA
Doskonały fachowiec, zawdzięczam mu życie - trzy lata temu usunął mi z powodzeniem oponiaka prawej okolicy skroniowej. A w dodatku po zabiegu wykazał wobec mnie dużą cierpliwość i poczucie humoru.Dziękuję, panie doktorze.
Bardzo dobry fachowiec,uprzejmy i życzliwy.Pojechałam do kliniki na badanie kontrolne po zabiegu laminektomi kręgosłupa odcinka lędzwiowego.I chociaż operowal mnie sam Profesor A.Radek to badaniem kontrolnym zajął się dr.B. Godlewski.Jestem bardzo wdzięczna i naprawdę jest lekarzem godnym zaufania. dziękuje:pacjentka

lekarz Babak Shariati

Przychodnia
Sienkiewicza 11
90-113 Łódź

Pan doktor operował mi tętniaka mózgu jeszcze w Szpitalu im. Barlickiego. Ja jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta. Super lekarz.

dr Stanisław Andrzejak

Gabinet
Łódź

Dr Andrzejak operował moje obie ręce - zespół cieśni nadgarstka. Obie operacje przebiegły bez żadnych powikłań, z dobrym i długotrwałym efektem (pierwsza ręka zoperowana paręnaście lat temu). Funkcjonuję dzięki temu normalnie, a nie mogłam nawet pisać. Szczerze polecam doktora.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jacek Jakubowski

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Pan Doktor opiekował się mną jakieś pół roku temu. Miałam bardzo nietypowy guz. Zdecydowanie jest specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo wiele mu zawdzięczam. Przede wszystkim to, że fantystycznie się mną opiekował i pokierował w kwestii leczenia, co zrobił kompletnie bezinteresownie. Serdecznie polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Neurochirurg
                                       prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

91-202 Łódź

Postawienie diagnozy, omówienie operacji i wszystkich możliwych skutków było obszerne i jestem z tego zadowolona. Profesor wyznaczył termin aby przyjść do niego do szpitala to wyznaczy lekarza który zrobi operacje. Po przejechaniu do szpitala profesor podał nazwisko lekarza ale go nie było i kazał przyjechać w niedzielę bo będzie miał wtedy ten lekarz dyżur. Jadę po raz trzeci ponad 100 km do Łódzi i czekam na doktora 6 godzin bo ...

Maciej Radek

WAM
LODZ ul. Zeromskiego
Łódź

Dwa lata życia w bólu i cierpieniu po żmudnych rehabilitacjach prywatnie oczywiście i każdy powtarzał dopóki chodzisz to nie operuj. Wszystko tylko nie operacją. Po miesiącach męki trafiam na profesora Macieja Radka i szybka diagnoza konieczna operacją i szok i nie dowierzanie po operacji. Już na drugi dzień podczas pionizacji wiedziałem że będzie dobrze. Operacja była 26 lipca 2022 jestem zadowolony śpię w nocy żyje bez bólu. Minęło 3 tygodnie ...
Opinia dodana przez: Radosław G.

dr n. med. Krzysztof Tybor

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

polecam z całego serca, wspaniały lekarz. zrobił mi operację nerwu trójdzielnego twarzy, jest 3 lata po operacji bez bólu ten człowiek ma złote ręce panie doktorze wielkie dziękuję
Opinia dodana przez: wiesław

dr n. med. Krzysztof Zapałowicz

szpital WAM, Żeromskiego 113 ; PULSMED ul. POW26
Łódź

Miałam operację przepuklin kregosłupa 2 tygodnie temu.Operował mnie Pan Doktor Krzysztof Zapałowicz.Moim zdaniem to najlepszy fachowiec ,światowej klasy specjalista, a przy tym niezwykle sympatyczny i kulturalny Człowiek,mający wzorcowe podejscie do pacjenta.Doskonały kontakt z pacjentem,otaczanie ciągłą opieką przez cały okres leczenia,wszystko to sprzyja szybkiemu powrotowi do zdrowia pacjenta.Jestem wdzięczna i życzę dalszych sukcesów Panu Doktorowi,którego polecam wszystkim szukającym pomocy neurochirurgicznej na najwyższym poziomie. Małgorzata R.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Piotr Komuński

91-202 Łódź

Byłem operowany przez dr Piotra Komuńskiego, okazał się człowiekiem wyjątkowym - Aniołem zesłanym przez Pana Boga o cudownych dłoniach, które leczą. Zanim trafiłem do neurochirurga dr Piotra Komuńskiego byłem u kilku neurochirurgów w Gdańsku i W-wie. Żaden z nich nie chciał wykonać operacji mimo, że guz mózgu dawał coraz bardziej znać o sobie, miałem problemy z mową, pamięcią, chodzeniem oraz utrzymaniem równowagi. Lekarze informowali mnie, iż po operacji mogę pozostać ...
Opinia dodana przez: Andrzej Roczkowski
Pan Doktor Tomasz Papierz,był moim lekarzem prowadzącym w szpitalu Barlickiego. Przeprowadził u mnie trudny i skomplikowany zabieg na mózgu . Specjalista ,pan Doktor posiada ogromną wiedzę medyczną, którą wykorzystuje w leczeniu pacjenta . Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. W sposób profesjonalny ale i prosty , żeby pacjent zrozumiał tłumaczy i odpowiada na pytania pacjenta. Pan Doktor ma w sobie ogromne pokłady cierpliwości i wyrozumiałości . Empatyczny. Niewątpliwie Doktor uratował mi ...
Opinia dodana przez: Andrzelika

dr n. med. Dariusz Jaskólski

91-202 Łódź

Nie spotkałam jeszcze lekarza tak rzeczowego, tłumaczacego z tak wielkim zaangażowaniem istotę choroby i przedstawiajacego uczciwie wszystkie możliwe powikłania zabiegu ( wraz z danymi statystycznymi na świecie i w Polsce) Nieprawdopodobna wiedza , inteligencja, urok osobisty. No i złote ręce, które z pewnoscią poprawiają te wszystkie statystyki. Dzieki Wielki Doktorze, w Pana ręce oddam się zawsze bez wahania.
Zdecydowanie ODRADZAM jeśli chcecie, aby Wasi najbliźsi jeszcze trochę pożyli!!!!!!!!!! "Prof." R. operował mojego tatę - zabieg prosty, nie budził jakiś większych obaw - wiadomo każda operacja to ingerencja w organizm, ale tata dużo poważniejszą operację odbarczenia rdzenia przechodził wcześniej i skończyła się pomyślnie, ta ostatnia miała poprawić jedynie jakoś życia - przywrócić drobny niedowład jednej kończyny górnej - nie była konieczna, ale lekarz ocenił, że ryzyko jest niewielkie - ...

lekarz Andrzej Stawowy

Prywatny Gabinet Lekarski
Zwrotnikowa 16
93-485 Łódź

Wspaniały lekarz. Dokładny, poświęca dużo czasupacjetowi, tłumaczy choroby i efekty przypuszczalne po operacji

prof. dr hab. n. med. Lech Polis

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

jestem byłą pacjentką Pana Profesora, operowaną na oddziale neurochirurgi w S. C . Z. MATKI POLKI,serdecznie dziękuję za wspaniałe podejście do pacjenta,i bardzo dobrą opiekę na oddziale,jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia i zaufania ,takie jest moje zdanie ,
Opinia dodana przez: JOLANTA

dr n. med. Dariusz Krolikowski

rmed
jaracza 55
Łódź

Polecam w 100 % dr Królikowskiego. Miałam poważny problem z kręgosłupem, odcinek szyjny i lędźwiowy. Dr wszystko spokojnie i bardzo dokładnie wytłumaczył, pokazał na zdjęciach i objaśnił co i jak musi zrobić. W szybkim terminie odbyła się pierwsza operacja, po której widać znaczną poprawę. Teraz czekam na termin drugiej. Pełne zaufanie do tego doktora. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Marianna