dr n. med. Piotr Komuński

Neurochirurg

Byłem operowany przez dr Piotra Komuńskiego, okazał się człowiekiem wyjątkowym - Aniołem zesłanym przez Pana Boga o cudownych dłoniach, które leczą. Zanim trafiłem do neurochirurga dr Piotra Komuńskiego byłem u kilku neurochirurgów w Gdańsku i W-wie. Żaden z nich nie chciał wykonać operacji mimo, że guz mózgu dawał coraz bardziej znać o sobie, miałem problemy z mową, pamięcią, chodzeniem oraz utrzymaniem równowagi. Lekarze informowali mnie, iż po operacji mogę pozostać roślinką. Dr Piotr Komuński nie zastanawiał się CZY przeprowadzić zabieg, tylko JAK by wszystko przebiegło jak najbardziej korzystnie dla mnie.Wspaniały lekarz o spokojnym usposobieniu, bardzo dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegała operacja.Pan Ordynator dr Piotr Komuński wraz z asystą - neurochirurgiem Wojciechem Świątnickim, przeprowadzili u mnie operację usunięcia guza mózgu dnia 30.10.2017r. Operacja choć długa, trudna i ryzykowna, dzięki doświadczeniu neurochirurgów zakończyła się pełnym sukcesem. Guz został usunięty a ja czuję się bardzo dobrze, chodzę, mówię i jestem szczęśliwy. Pan dr Piotr Komuński to profesjonalista w każdym calu, dokładny, precyzyjny, rewelacyjny fachowiec, lekarz z powołania, a przy tym po prostu przesympatyczny człowiek, o wielkim sercu, rozumiejący strach, ból, niepewność i inne emocje, które targają w czasie choroby pacjentem i jego rodziną. Pana spokój, opanowanie i pewność, że będzie wszystko dobrze daje nadzieję i ogromną radość. Dr Piotr Komuński jest człowiekiem ciepłym, otwartym na każdego człowieka indywidualnie, tak aby mógł żyć. Posiada ogromną wiedzę oraz umiejętności, chce pomagać ludziom, którzy stracili nadzieję na to, że może być lepiej. Serdeczne pozdrowienia dla Pana Ordynatora dr Piotra Komuńskiego za profesjonalną i serdeczną opiekę, jaką zostałem otoczony podczas pobytu w szpitalu w Zgierzu. Dziękuję z całego serca za trud i poświęcenie, bezgranicznie wdzięczny pacjent Andrzej Roczkowski z Gdańska

niestety moja opinia jest negatywna ,miał mi Pan operować cieśń nadgarstka ,zrobił to stażysta ,poprosił Pana o sprawdzenie ,a Pan doktor nie raczył nawet przyjść i zobaczyć czy jest dobrze

Kunszt, mistrzostwo,profesjonalizm, ogromna wiedza, konkretność w podejmowaniu decyzji, edukator swojego personelu, kultura osobista, dużo pracy w oddziale, ale rozumiem to, personel w oddziale ma bardzo dużo pracy (mało personelu, ale jak wszędzie), ale oddany opiece nad pacjentami. Nie znoszę słowa ,,obsługa'', bo to nie jest obsługa. Przy deficycie etyki zawodowej, pogoni za pieniędzmi, brakiem czasu, szybkim robieniem tytułów na pieczątkach, Pan Ordynator lekarz i człowiek ,,z najwyższej półki''. W mojej tak trudnej walce z nowotworem i przerzutami dostałam wiarę i nadzieję, o każdy dzień życia. Bardzo dziękuję Panie Doktorze, jak również całemu personelowi Pana Oddziału Neurochirurgicznego w Zgierzu.

Nie wiem skąt się biorą negatywne opinie o Pracy Doktora Komuńskiego i dlaczego wszyscy co je piszą są Anonimowi odwaga w pisaniu a nie w przedstawieniu się ?" Jest to lekarz i człowiek jedyny w swoim rodzaju Uratował mi córkę i do śmierci będę mu wdzięczna.Z mojej strony życzę mu wszystkiego co najleprze w życiu może się człowiekowi przytrafić i Pozdrawiam gorąco.

Dr Komuński operował pęknięty i przesunięty ząb obrotnika u mojego 80letniego taty na neurochrurgii w Zgierzu, gdzie jest ordynatorem. Była to bardzo trudna i skomplikowana operacja, ale udało się. Wysokiej klasy specjalista, rzeczowy, konkretny. Po prostu wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Panie Doktorze dziękuję

Nie wiem skąd się biorą opinie negatywne odnośnie kompetencji tego lekarza. Dr Piotr Komuński operował mojego 24 letniego syna z uszkodzonym rdzeniem kręgowym w odcinku szyjnym, syn mój jest sparaliżowany i leży na oddziale intensywnej terapii w Zgierzu, a opiekuje się nim dr. Komuński naprawił mu źle zrobioną w Koperniku w Łodzi operację połamanych kręgów. Dziś operował go po raz drugi i znowu musiał naprawiać to co Kopernik nie zrobili a powinni, mówię o zamknięciu przetoki przełykowej. Dr Komuński jest bardzo miłym otwartym człowiekiem i wspaniałym fachowcem. Jeśli ktoś myśli inaczej to się myli. Gdyby mój syn nie został przeniesiony ze szpitala w Łodzi do Zgierza pewnie już nie był by wśród żywych. Brakuje mi słów podzięki dla pana doktora .Dziękuję

Skoro nie zależy mu niby na kasie i jest takim bezinteresownym dobroczyńca, to dlaczego przyjmuje jedynie prywatnie ( wizyta 160 zł !!!) Jeśli nie masz kasy to się do niego nie dostaniesz, ponieważ nie przyjmuje on w ramach umowy z NFZ... Czekam na wizytę i jestem ciekaw czy te wszystkie opinie które wyczytałem są faktycznie prawdziwe, czy może on sam nagania sobie w ten sposób klientów ...

nie dość że źle przeprowadził operację to jeszcze nie umie przyznać się do błędu zrobił ze mnie kalekę i nic sobie z tego nie robi źle się robi człowiekowi jak czyta te brednie na jego temat

WSPANIAŁY LEKARZ, CZŁOWIEK CUDO, NASTAWIONY NA POMOC PACJENTOWI, NIESIENIE ULGI I UKIERUNKOWANIE NA POZYTYWNE NASTAWIENIE. POMIMO ZMĘCZENIA I CIĘŻKIEJ PRACY, NIE POZWALA POCZUĆ SIĘ PACJENTOWI MNIEJ WAŻNYM NIŻ INNI PACJENCI. TO CZŁOWIEK, KTÓRY POWINIEN STAĆ SIĘ PRZYKŁADEM DO NAŚLADOWANIA W TYM CO ROBI. PANIE DOKTORZE JEST PAN WYJĄTKOWY. GDYBY KAŻDY LEKARZ TAKI BYŁ, TO SŁUŻBA ZDROWIA NIE BYŁABY TAKA CHORA. ZA PORADĘ, BADANIA I WYJAŚNIENIE WSZELKICH NIEJASNOŚCI DZIĘKUJĘ.

Kompletnie nie zgadzam sie z tym co Pani napisała. Byłem pacjentem dr Komuńskiego i mogę z cąłą odpowiedzialnością polecić go jako jednego z najlepszych specjalistów w Neurochirurgii. Byłem przez niego operowany, wszystko przebiegło bez zadnych komplikacji, zawsze Pan dr chętnie udzielał mi wszsytkich niezbędnych informacji na temat mojego stanu zdrowia. Polecam dr Komuńskiego.