dr n. med. Piotr Komuński

Neurochirurg

Po przeczytaniu całej masy cudownych opini o panu Piotrze Komuńskim zdecydowałam się poddac jego leczeniu. Teraz kiedy mam to juz za soba zastanawiam się z kąd te opinie sie wzieły?! Nie zgadzam się z żadną z nich. Po przebystej skomplikowanej operacji w tragicznych warunkach łodzkiego szpitala (bród, smród i okropnie nie miły personel) doktor nie wykazywał zainteresowania mna ani moim stanem zdrowia. Udzielał jedynie zdawkowe informacje "w biegu" bez żadnych konkretów na temat dalszego leczenia. Po przyjeciu rozcieli mnie, zszyli i rzucili na łożko. Szybko okazało sie też, że operacja była zrobiona źle i należy zrobic kolejna na co doktor stwierdził, że kolejna operacja to przeciez nic takiego nie przyznajac sie do swego błedu. Po zachowaniu lekarza mozna wywnioskowac, że dużo bardziej przyłozy się do leczenia po otrzymaniu koparty, zależy mu tylko na kasie a nie na pacięcie. Nie polecam ani lekarza ani tym bardziej szpitala.

SUPER LEKARZ POD KAZDYM WZGLĘDEM KOMPETENTNY UPRZEJMY I DBAŁY O PACJENTA FENOMEN W NASZEJ"SŁUZBIE" ZDROWIA.

Rzeczowy, komunikatywny i wspaniały fachowiec. Lekarz z powołaniem medycznym. Polecam, polecam.

No nie do wiary !!!!!!Skąd tacy LUDZIE w szpitalach polskich?? W takich warunkach TRAGICZNYCH!!!pracują takie PERŁY!!!!Nie do wiary!! PANIE DOKTORZE-pełny SZACUNEK!!!Zdrowia , zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!!!Jest Pan przykładem klasy, kultury ,co nie jest tak częste wśród medyków- niestety nie jeden Profesor mógłby brać z Pana przykład

Wspanialy kompetentny fachowiec. Uratowal mnie przed skalpelem u innego "lekarza"

Wspaniały człowiek, nieoceniony lekarz...

Wspaniały człowiek, nieoceniony lekarz...

Takich Ludzi brakuje w Polskiej służbie zdrowia

Takich Ludzi brakuje w Polskiej służbie zdrowia

Po prostu super ! Wysoki profesjonalizm !!!

Po prostu super ! Wysoki profesjonalizm !!!

Lekarz kontaktowny, prezentuje pacjentowi schorzenie, wyniki badań i rokowania, uprzejmy i miły, przy tym fachowiec

jedyny który nie czycha na kase fascynat swojej profesji nie boji się wyzwań

jedyny który nie czycha na kase fascynat swojej profesji nie boji się wyzwań