dr n. med. Krzysztof Zapałowicz

Neurochirurg

Miałam operację przepuklin kregosłupa 2 tygodnie temu.Operował mnie Pan Doktor Krzysztof Zapałowicz.Moim zdaniem to najlepszy fachowiec ,światowej klasy specjalista, a przy tym niezwykle sympatyczny i kulturalny Człowiek,mający wzorcowe podejscie do pacjenta.Doskonały kontakt z pacjentem,otaczanie ciągłą opieką przez cały okres leczenia,wszystko to sprzyja szybkiemu powrotowi do zdrowia pacjenta.Jestem wdzięczna i życzę dalszych sukcesów Panu Doktorowi,którego polecam wszystkim szukającym pomocy neurochirurgicznej na najwyższym poziomie. Małgorzata R.

Wspaniały lekarz. Miałam złamane dwa zęby obrotnika , głowa nie miała na czym mi sie trzymac a ten człowiek uratował mnie.. Poskładal i funkcjonuje normalnie. Inni lekarze zapobiegawczo kazali mi nosic kołnierz a to nic nie dało bylo gorzej a Pan doktor mnie zoperował.

bardzo dobry człowiek odpowiedni lekarz mało jest takich ludzi jak pan doktor szykuje sie teraz z mężem isc serdecznie pozdrawiam

Byłam bardzo miło przyjęta przez Pana doktora i dokladnie poinformowana na czym będzie polegać operacja.Szkoda ,że nie operował mnie.Ale i tak jestem Mu bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobił.Mogę polecic Go polecić każdemu.

Czy dr Zapałowicz leczy jak mam naczyniaka w kregosupie piersiowym wnasadzie łuku. Bo tam gdzie sie znajduje to odzcuwam ból.

Wspaniały lekarz, bardzo dobry w diagnozowaniu schorzenia. Dał mi sznase na lepsze życie "życie z mniejszym bólem" Wszczepił mi stymulator bólu po ktorym lepiej sie poruszam .Polecam

Wspaniały lekarz,
bardzo dobry w diagnozowaniu schorzenia.
Dał mi sznase na lepsze życie "życie z mniejszym bólem"
Wszczepił mi stymulator bólu po ktorym lepiej sie poruszam .Polecam

Bardzo dobry lekarz.Operował mnie na ostrym dyżurze.Jestem Mu bardzo wdzięczna za fachową pomoc i ulgę w cierpieniu.Polecam i jeszcze raz dziękuję. Wdzięczna pacjentka Alina T.

znakomity specjalista - polecam. Trzy dni po operacji L5/S1 chodzę bez przeciwbólowych. Naprawdę inne życie.

Profesjonalista wysokiej klasy, bardzo dobry w diagnozowaniu schorzenia, życzliwy pacjentowi i jego najbliższej rodzinie. Interesuje się stanem i samopoczuciem pacjenta po zabiegu. Wielokrotnie polecany znajomym nigdy nie sprawił zawodu.

Cenię tego doktora, za jego swietne kompetencje zrobił operację mojej córce z wielkim oddaniem złamanie zęba obrotnika,na razie wszystko jest ok. polecam go wszystkim ,moja córka tylko ceni wszystkie uwagi dr,to jest lekarz który naprawde interesuje się losem swojego pacjenta