dr n. med. Krzysztof Zapałowicz

Neurochirurg

Profesjonalista wysokiej klasy, bardzo dobry w diagnozowaniu schorzenia, życzliwy pacjentowi i jego najbliższej rodzinie. Interesuje się stanem i samopoczuciem pacjenta po zabiegu. Wielokrotnie polecany znajomym nigdy nie sprawił zawodu.

Cenię tego doktora, za jego swietne kompetencje zrobił operację mojej córce z wielkim oddaniem złamanie zęba obrotnika,na razie wszystko jest ok. polecam go wszystkim ,moja córka tylko ceni wszystkie uwagi dr,to jest lekarz który naprawde interesuje się losem swojego pacjenta

przemondrzały i nieudolny, czyli koszmar pacjenta

przemondrzały i nieudolny, czyli koszmar pacjenta

to jest właśnie lekarz który w pełni potrafi pomóc i rozumie bul człowieka a przede wszystkim zna się na sztuce leczenia .wdzięczny za pomoc pacjent z KOŁA.

Bardzo dobry neurochirurg miły, uprzejmy

Bardzo dobry neurochirurg miły, uprzejmy

Wykonał poprawkę po innym lekarzu, której nikt inny nie chciał się podjąć, w imię źle pojętej solidarności zawodowej. Dzięki niemu mogę teraz normalnie żyć. Oby więcej takich lekarzy.