lekarz Jacek Jędruszek

Reumatolog

3,5
3,7

Ten kto pisze o lek. J. Jędruszko, ze jest bezczelny arogancki, pozbawiony kompetencji i kultury osobistej, oskarża Go o to, ze nie wydaje skierowań na badania, do sanatoriów, ogranicza czas wizyty / jeśli musi to ogranicza /, POWINIEN ZMIENIĆ LEKARZA I PRZYCHODNIE A MOZE POPROSIC O SZYBKĄ DIAGNOSTYKE PSYCHIATRY!!!!!!!, IDZIE TAKI I CHCE JAK ZA PRL-U WYMUSZAĆ SKIEROWANIA I LEKARSTWA Z PRZYGOTOWANA WCZESNIEJ LISTĄ A PÓZNIEJ MA PRETENSJE - TO NIE KONCERT ŻYCZEŃ, ZA DRZWIAMI CZEKAJA INNI POTRZEBUJACY POMOCY TEGO WSPANIAŁEGO LEKARZA I CIEPŁEGO CZŁOWIEKA!!!!!!! MOŻNA POPROSTU DO NIEGO NIE PRZYCHODZIĆ, PŁAKAC NIE BEDZIE, WIERNYCH PACJENTÓW MA NAPRAWDE DUŻO

Kompetentny, pomocny, poświęca dużo czasu pacjentowi, nie żałuje skierowań na badania i zabiegi specjalistyczne. Wysoka kultura osobista i poszanowanie pacjenta. Sympatyczny, bardzo!

Wysoka kultura osobista i poszanowanie pacjenta.
Sympatyczny, bardzo!

lekarz,który leczy a nie zastanawia się czy wolno mu wypisać skierowanie.Bravo!

lekarz,który leczy a nie zastanawia się czy wolno mu wypisać skierowanie.Bravo!

tak właśnie powinien działać sprawny i kompetentny lekarz fachowiec

tak właśnie powinien działać sprawny i kompetentny lekarz fachowiec

Ten lekarz w niczym mi nie pomógł, pomimo silnych bólów stawów przepisał mi tylko lek przeciw bólowy, po którym miałam wymioty,nie chciał zlecić badań , był arogancki.

pan doktor potraktował mnie bardzo gruboskórnie, nie chcial zapoznac się z dokumentacją, był nieprzyjemny, nie chcial skierowac mnie na zabiegi sugerował bym poszła leczyc sie prywatnie, zdecydowanie nie polecam