Filtruj terminy

lekarz Jerzy Łobodziński

Internista, Reumatolog

ulica J.Kiepury 6/1
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Dobrze opiekuje sie pacjentem, nie jest obojętny, słucha, tłumaczy, pomaga. Polecam 👏
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Józef Okulicz-Kozaryn

Reumatolog, Internista

Gabinet Reumatologiczny
Noskowskiego 10 lok. 236a
58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz z powołaniem, bez "klapek na oczach". Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i szczegółowo. Odkąd zaczęłam do niego chodzić prawie zapomniałam, że mam problem z kręgosłupem. Pomógł nie tylko mi, ale i wielu osobom z mojego otoczenia. POLECAM! Anna

lekarz Anna Patkowska

Internista, Reumatolog

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Dr Anna Patkowska jest najlepszym lekarzem, u jakiego kiedykolwiek byłem. Nikt przedtem tak dokładnie nie zdiagnozował mojej choroby. Lekarze często traktują wszystkich pacjentów tak samo, jednak dr Patkowska poświęca pacjentowi całą swoją uwagę. Zdecydowanie każdemu polecam!!

lekarz Jacek Jędruszek

Reumatolog

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Wspaniały lekarz który poświęca pacjentowi dużo uwagi bardzo ciepły miły i uprzejmy zawsze gotowy i chętny do pomocy . Dokładnie bada pacjeta. Polecam
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Julian Pyrzanowski

Reumatolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Lekarz Rodzinny"
Wrocławska 58
58-500 Jelenia Góra

Kompletny brak kompetencji i niemiła obsługa. Poprosiłem o wpisanie szczepienia na COVID-19 wykonanego za granicą zgodnie z prawem. Niestety pani odmówiła przyjęcia wniosku i zasugerowała możliwe oszustwo i sfałszowanie szczepienia. Poczułem się oburzony i urażony. Po godzinie czekania na szefa placówki (dr. Julian Pyrzanowski), ten nie zjawił się i po kontakcie telefonicznym również odmówił przyjęcia wniosku. Zostałem poinformowany że najpierw placówka skontaktuje się z NFZem (co ja już uczyniłem). Brak ...
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Waldemar Markiewicz