lekarz Julian Pyrzanowski

Reumatolog, Lekarz rodzinny, Internista

Kompletny brak kompetencji i niemiła obsługa. Poprosiłem o wpisanie szczepienia na COVID-19 wykonanego za granicą zgodnie z prawem. Niestety pani odmówiła przyjęcia wniosku i zasugerowała możliwe oszustwo i sfałszowanie szczepienia. Poczułem się oburzony i urażony. Po godzinie czekania na szefa placówki (dr. Julian Pyrzanowski), ten nie zjawił się i po kontakcie telefonicznym również odmówił przyjęcia wniosku. Zostałem poinformowany że najpierw placówka skontaktuje się z NFZem (co ja już uczyniłem). Brak znajomości prawa i insynuacje nie na miejscu kompletnie dyskwalifikują to miejsce.

Leczę się u Pana doktora od kilkunastu lat. Niezmiennie uprzejmy ,niezmiennie kompetentny ,pełen wyrozumiałości ,empatii . Szczerze polecam !

Doktor ma wiedze , ale mówi niewrażnie , ciężko go zrozumieć , przyjmuje szybko jakby barzdzo sie śpieszył, a o chorobie poleca czytać w internecie .Myślę że diagnozę postawił prawidłowo

Doktor jest oddany swoim pacjentom.Potraktował mnie, nie jak jednostkę chorobową, lecz jak człowieka który cierpi.Dzięki doktorze.

zdecydowanie polecam! pan doktor jest oddany pacjentowi ,uprzejmy zawsze służy pomocą ,uśmiechnięty kompetentny