dr Jacek Kornacki

Lekarz rodzinny

3,9

Uważam, że to bardzo dobry lekarz - kompetentny, uprzejmy i jak dla mnie taki "w punkt", ludzki - nie jest przewrażliwiony i nie przepisuje od razu antybiotyków na byle kaszelek, ale też nie bagatelizuje tego co się do niego mówi, uważnie słucha i poświęca dużo czasu pacjentowi na badanie i wywiad. Fakt, przez to, że poświęca dużo czasu dla pacjenta są niekiedy bardzo duże "obsuwki" pomiędzy godziną zarejestrowania a rzeczywistym wejściem do gabinetu, no ale wiadomo że tak będzie jeśli pacjenta zapisuje się co 10 minut, ale to już przecież nie wina lekarza, a ja osobiście wolę dłużej poczekać i być kompleksowo obsłużona niż wejść i "szybko, szybko", bo już następny w kolejce.
Od 9 lat moje dzieci (4 i 9 lat) są pod opieką Pana Kornackiego i złego słowa o Nim nie powiem, zdecydowanie polecam :)

Przepisalam do niego dziecko, bo wiele osob go polecało. Niestety się zawiodłam. Podczas wizyty duka coś pod nosem, czasem nie wiadomo, o co mu chodzi. Jest szyderczy, kaszel jak u gruzlika wg niego nie jest powodem do kontroli. Wizyty umawiane sa na godziny, a i tak trzeba tam spedzic mase czasu, zanim sie wejdzie.

Polecam tego lekarza jako kompetentnego. Leczenie pacjenta kompleksowe, poświęca czas na zbadanie a też na wysłuchanie co uważam jest bardzo ważne. Gotowy pomóc pacjentowi w każdej sytuacji.

Świetny lekarz, szczególnie dla małych dzieci. Zawsze dostępny dla swoich pacjentów. Fachowe porady, kompleksowe podejście.

Rzeczywiście lekarz dokładnie bada pacjenta ,szczególnie dziecku poświęca bardzo dużo uwagi,tłumaczenie choroby zależy od dnia,jednak co najbardziej irytuje to możliwość dostania się na wizytę w Medixie ,która graniczy z cudem, za dużo pacjentów u jednego lekarza, który zajmuje się dorosłymi i dziećmi,dlatego te ostanie najczęściej i tak wymagają wizyty prywatnej.

Profesjonalista. Szkoda , że tak niewielu lekarzy zsługuje na taki tytuł.MW

Profesjonalista. Szkoda , że tak niewielu lekarzy zsługuje na taki tytuł.MW

Lekarz z powołania, rzetelny, miły ma podejście do dzieci, kocha to co robi i wykonując swoją pracę, wykonuję ją z sercem!!!! Polecam najlepszy lekarz pediatra w Medixie

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego znam. Ma bardzo dobre podejście zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Lekarz na szóstkę:-)

prawdziwy lekarz z powołania! kompleksowe podejście do pacjenta, cierpliwość i rzetelna wiedza. Serdecznie polecam!

bardzo dobre podejście do dzieci naprawdę lekarz z powołania

bardzo dobre podejście do dzieci naprawdę lekarz z powołania