lekarz Jacek Krucki

Chirurg dziecięcy

1,8
2,6
2,6

Korzystalam czasami z usług Dr. Kruckiego od 6 lat z racji iż nie miałam zbyt wielu opinii o nim. W szpitalu synka od razu skierował na operację, zamiast dodatkowo zapytać i skonsultować cokolwiek ze mną. Nic nie mogłam sie od doktora dowiedzieć. Aczkolwiek jako chirurg nie jest jednym z najgorszych chirurgów z okolicy. Jednak ciekawi mnie fakt dlaczego przyjmuje dzieci jako pediatra w przychodni w miejscowości Sławsk. Nie znalazłam żadnej informacji aby Dr. Krucki był pediatrą. Rozumiem że to jego przychodnia i nie chce stracić pacjentów. Ale skoro nie zna sie na leczeniu dzieci chorych to niech tego nie robi...

Lekarza nie obchodzi stan pacjenta, przy zdiagnozowaniu niedrożności jelit nie powziął żadnego działania, wypisał błędne skierowanie. Zero empatii, szacunku, czy choćby informacji o stanie zdrowia pacjenta. Dla własnego dobra, szczególnie dobra dziecka, nie polecam oddawania się w jego ręce

Czytając tę opinię zastanawiam się czy mowa o tym samym lekarzu. Ja poznałam pana doktora jako miłego człowieka z podejściem do dzieci. Córka uwielbia jego żarty i nie wyobraża sobie chodzić do innego lekarza. Cała wizyta przebiega bezstresowo, córka zawsze wychodzi z gabinetu z uśmiechem a złamanie ręki niestety jest skomplikowane i wizyty mamy bardzo często. Siedząc na poczekalni też słyszałam od mam bardzo dobre opinie.

Witam... Pan lekarz "Bóg"który przyjmuje w Koninie w szpitalu na Szpitalnej ma do swojej pracy i pacjentów ogólnie obojętnie.Pytam się więc gdzie przysięga którą składał ?, gdzie dobro małego pacjenta? gdzie dobro i obawa rodziców których powinno się uspokajać !? Działać zgodnie z naturą prawdziwego lekarza z powołaniem i oddaniem pracować i być choć w małym stopniu uprzejmym! To Pan panie doktorze jest dla ludzi i bierze za swoją pracę pieniądze! Tylko czy jest to uczciwe??? Nie polecam i życzę zdrowia mimo wszystko.

Nie polecamy tego lekarza. Zero zainteresowania pacjentem. Gburowaty i nieuprzejmy. Sprawia wrazenie jak by leczyl za kare w szpitalu.