dr n. med. Jacek Kryński

Znam Pana Doktora od kilkunastu lat. Chodziłam do niego już jako nastolatka. Jak dla mnie najlepszy ginekolog, do jakiego kiedykolwiek uczęszczałam. Bardzo duża wiedza zarówno merytoryczna jak i praktyczna, wysoka kultura osobista, wzorowe podejście do pacjentki - to niewątpliwie cechy godne zauważenia i docenienia. Zawsze uprzejmy i uśmiechnięty. Wizyta u ginekologa jak wiadomo nie należy do przyjemności, ale dzięki bezstresowej atmosferze jaką podczas spotkania stwarza Pan Doktor, jest ona do przeżycia. Muszę przyznać że jest to pierwszy lekarz u którego badanie ginekologiczne nie sprawia mi bólu. I tu z pomocą przychodzi ogromne doświadczenie Pana Doktora. Ponadto doktor Kryński traktuje pacjentkę z należytym szacunkiem i co najważniejsze z poszanowaniem jej godności. Z doświadczenia mogę stwierdzić, że w dzisiejszych czasach nie należy to do przestrzeganych standardów innych lekarzy. Dlatego tym bardziej plus dla Pana Doktora. Nigdy nie zbagatelizował żadnych moich wątpliwości Zawsze wyczerpująco odpowiada na stawiane przeze mnie pytania nawet te błache. Bywam panikarą więc zazwyczaj mam dużo pytań. Istotne jest również to, że Doktor sprawdza się również w opiece nad pacjentką z problemami nie boi się wyzwań. Potrafi być partnerem w niedoli. Kiedy trzeba to pocieszy uspokoi zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że jest bardzo dobrym psychologiem. Reasumując bardzo polecam wszystkim Paniom Doktora. Można czuć się u Niego bezpieczne. Zdecydowanie najlepszy specjalista w Siedlcach i okolicach. PS. Podobną moją opinię na temat Pana Doktora można przeczytać na portalu znany lekarz.

Opiszę tak. Pierwsza ciąża - chodziłam prywatnie (w Warszawie do Mariotu) - dziecko zmarło w 4 dobie życia - lekarze nie wiedzieli dlaczego Druga ciąża - chodziłam prywatnie (w Warszawie do Mariotu) i jednocześnie do dr. Kryńskiego Dr z Warszawy zlekceważyła bakterie w moczu (stwierdziła, ze każada kobier w ciązy je posiada), dr Kryński od razu połozył mnie na oddział, fakt przelezałam miesiąc, ale urodziłam zdrową córkę Trzecia ciąża - cała prowadzona przez Dr. Kryńskiego Tak wyrozumiałego lekarza, uprzejmego, mówiącego po ludzku do kobiety w ciąży (a nie terminami lekarskimi) ...

Opiszę tak.
Trzecia ciąża - cała prowadzona przez Dr. Kryńskiego

Tak wyrozumiałego lekarza, uprzejmego, mówiącego po ludzku do kobiety w ciąży (a nie terminami lekarskimi) niestety nie spotkałam. Dr polecam na 10000000000% Ile się biedak usłuchał moich żali, strachu, ile razy mnie uspokajał, czasami miałam wrażenie, że to bardziej mój psycholog niż ginekolog :-)

a rozwalił mnie kompletnie jak po drugiej ciązy pojechałam do niego na wizytę kontrolną po porodzie, przyjechałam z córką, której pilnowała moja znajoma, dr jak zobaczył moją córkę podszedł do niej, wychwalił, pogłaskał - to taki Jego osobisty cud - i wtedy już wiedziałam, że lepiej nie mogłam trafić trafiając do Niego zupełnie przez przypadek na wizytę po pierwszej ciąży i śmierci mojego dziecka...

Co to za lekarz konkretów od niego nie usłyszałam (przyjdz na następną wizytę zapłać to ci powiem) a i jeszcze powiedział że szybciej zajde w ciążę z liprzyjdzlistonoszemmozna swoim mężem jak tak mozna!

Bardzo miły lekarz z poczuciem humoru. Odbierał mój poród i wszystko przebiegło bez problemu. Jedynie na wizycie prywatnej nie rozpoznał infekcji, ale ogólnie w porządku.

Super specjalista. Bardzo się stresowałam, a on pomógł i dokładnie wytłumaczył na czym polega dane badanie. Polecam serdecznie:)

Miałam to szczęście, że doktor odbierł mój poród. Bardzo delikatny, nie czułam żadnego bólu przy badaniu. Ponadto miły człowiek, poczuciem humoru rozładował cały mój stres. Naprawdę godny polecenia

Absolutnie najlepszy lekarz w Siedlcach! Bardzo kompetentny, dokładny. Bez pośpiechu wszystko dokładnie omawia i tłumaczy pacjentce. Pan doktor operował mnie (miałam cesarkę). Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Byłam w pierwszej ciąży u Dr kilka razy, nie polecam.Nic nie mówi,trzeba ciągle pytać.w 8tg.c. na USG stwierdził miartwą ciążę,ale powiedział,żeby przyszła na wizytę za tydzień!na następny dzień zgłosiłam się do inego lekarza,gdzie od razu byłam skierowana do szpitala.

Wspanialy lekarz bardzo polecam, sprawuje idealna opieke nad pacjentkami w szpitalu wojewodzkim,szpital texz godny polecenia.

Według mnie najlepszy lekarz w Siedlcach. Bardzo kompetentny. Pracuje też w Szpitalu Wojewódzkim. Zawsze wysłucha pacjentki, chce jej pomóc. Przy badaniu delikatny, praktycznie nie czuć bólu. Bardzo miły. Kiedy robi USG wszystko omawia na ekranie dla pacjentki. Z jego wizyty jestem zadowolona w 100%. Polecam. Wizyta 100 zł + USG 70 zł

Wizyta 100 zł + USG 70 zł