dr n. med. Jacek Kunicki

Neurochirurg

Wspaniały Lekarz. Miałem zdiagnozowanego struniaka podstawy czaszki , Pan doktor bez wachania podjoł się mojej sprawy i zrobił operacje przez zatoki, która udała się w 100 procentach.. Pełen Profesjonalizm i Ręce od Boga. Następnie Skierował mnie na protonoterapie do Krakowa. Jestem mu taki wdzięczny za wszystko, że nie mogę tego opisać. Podejście do Pacjenta z Pełnym zaangażowaniem . Każdemu pacjentowi udzieli pomocy i nikogo nie zostawi w potrzebie. Prawdziwy doktor z Powołania

URATOWAŁ MI ŻYCIE.TYLKO TACY LEKARZE POWINNI ISTNIEĆ .NIE POTRAFIĘ WYRAZIĆ TEGO JAK JESTEM MU WDZIĘCZNY.

Wybitny profesjonalizm.Jednego dnia doktor Jacek Kunicki usunął mi makrogruczolak przysadki mózgowej, a następnego dnia siedziałem z rodziną i przyjaciółmi w kawiarni na dole w Centrum Onkologii. Doktor zwięzły w słowach,pełen empatii, serdeczny i życzliwy;doktor-przyjaciel. Posiada wszystkie cechy i żadnych wad;uroczy, młody, nowoczesny mężczyzna o dobrej twarzy,otwartych, szerokich horyzontach i takich samych, jasnych kryteriach. Profesor Bonicki,ktory uczestniczył przy operacji-sama dobroć! Leżałem w sali nr 8. Zawsze czysto. Siostry-pielęgniarki sympatyczne. Za wszystko dziękuję.

Bardzo dobry lekarz! Zawdzięczam mu wiele!

Bardzo dobry lekarz!
Zawdzięczam mu wiele!

Byłam operowana przez pana doktora w kwietniu 2011r.Mikro gruczolak przysadki mózgowej.Operacja udana.Następne wizyty: lekarz uprzejmy i miły/wizyty na fundusz/.Dobrze gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak doktor J.Kunicki.Jednym słowem człowiek we właściwym zawodzie i na właściwym stanowisku.Życzę Panu dużo zdrowia i miłych pacjentów.Jolanta

Po diagnozie - makrogruczolak przysadki mózgowej, w lipcu 2011 r. trafiłam do Kliniki Nowotworów Układu Nerwowego w Warszawie, gdzie byłam operowana przez doktora Kunickiego. Operacja udała się, gruczolak został usunięty w całości, czynność przysadki została zachowana. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że doktor jet bardzo dobrym specjalistą, który z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Podejście do pacjenta profesjonalne i miłe.Szlachetny człowiek, szlachetny lekarz. Dziękuję za poczucie bezpieczeństwa, wiedzę i trud i życzę dalszych sukcesów.

Serdeczne podziękowania dla pana doktora za profesjonalizm i zaangażowanie. Pozdrowienia z Torunia - WETERAN

Panie Doktorze, dziekuję !!!!!!!!!!!!!!!! "ciekawy przypadek"

Panie Doktorze, dziekuję !!!!!!!!!!!!!!!!

"ciekawy przypadek"

Drogi Panie dr - otrzymał pan 4 jeśli chodzi o moje oczekiwania( operacja nie udana ale pacjent żyje;-))) ale za to cała reszta na 5!! Profesjonalne podejście do choroby i pacjenta. Nie tylko przystojny ale i mądry -tak jak ja!!;-) Polecam go jako Wybitnego Specjalistę.

Profesjonalne podejście do choroby i pacjenta.
Nie tylko przystojny ale i mądry -tak jak ja!!;-)
Polecam go jako Wybitnego Specjalistę.

Lekarz z powołania, "Doktor Judym", wspaniały człowiek, kompetentny, nie boi się wyzwań. Leczył moją córkę, chorą na struniaka. Jesteśmy mu bardzo, bardzo wdzięczne.