dr n. med. Jacek Kunicki

Neurochirurg

Miałem operację usunięcie makrogruczolaka przysadki endoskopowo w tym roku, operował dr. Kunicki - na następny dzień po operacji już chodziłem. Po tygodniu ustąpiły bóle głowy, poprawił się radykalnie wzrok w lewym oku. Bardzo polecam:)

Stwierdzono u mnie olbrzymiego guza w nosogardzieli, który uciskał nerw wzrokowy, na prawe oko praktycznie nie widziałem. W szpitalu w Bydgoszczy nie chciano się podjąć tej operacji. Dość długo szukałem lekarza, który chciałyby się podjąć mojego leczenia. W końcu dotarłem przez Pana prof. Bonickiego z Centrum Onkologii w Warszawie do dr Jacka Kunickiego. Została błyskawicznie wyznaczona wizyta (6 dni), a w siódmym dniu byłem na stole operacyjnym. Operację przeprowadzał dr Jacek Kunicki - świetny specjalista, doskonale przygotował mnie do operacji, wszystko dokładnie wytłumaczył, nie ukrywał ewentualnych kłopotów, ale absolutnie nie wyolbrzymiał ich, była to rozmowa bardzo rzeczowa, nie wiem kto asystował. Operacja metodą endoskopową, a więc w mały stopniu dolegliwa, po ok. 16 godz. wstałem z łóżka, a w trzecim dniu po zabiegu byłem wypisany do domu. Cały czas w szpitalu doskonała opieka, mnóstwo przyjmowanych leków, ale są widoczne wielkie efekty, widzę normalnie. Z pełną odpowiedzialnością polecam tych lekarzy. Mam wyznaczone dwie wizyty kontrolne i jestem przekonany, że wszystko będzie bardzo dobrze.