lekarz Jacek Łukasik

Doktor jest bardzo rzeczowy. Ma niesamowite podejście do dzieci. Trafnie ocenia proces chorobowy i jego stopień zaawansowania. Nie jest zwolennikiem przedwczesnego podawania antybiotyków. Za każdym razem diagnoza jest prawidłowa zarówno u mnie jak i u mojej rodziny. Polecam szczerze.

Od kilku lat nikt nie potrafil mi pomoc, cierpiałam z powodu nie rozpoznanej celiakii, dopier Pan Dr poznał się na mojej chorobie i potrafil przeprowadzić prawidlowa badanie i postawić diagnozę.

Polecam Pana Dr , swietne podejscie do dzieci, zawsze pomogl. Ze jest dobry widac po tlumach w poczekalni.

Godny polecenia, leczy mnie i cała rodzinę dzieciaki go uwielbiają. Zawsze pozartuje rozładuje napiecie. Polecam.

Bardzo źle oceniam tego lekarza, nie polecam wizyty jak ma się problemy zdrowotne, choć lekarz jest od tego żeby leczyć. Odbębnia tylko sztuki- pacjentów i nie poświęca swojego cennego czasu żeby stwierdzić co komu jest. Dzięki takiemu podejściu przypłaciłam to bardzo poważnymi komplikacjami zdrowotnymi. Które skończyły się dla mnie bardzo ź Kle. Tacy lekarze powinni być bezrobotni, bo udając lekarza szkodzi i to bardzo pacjentowi który mu zaufał idąc do niego z chorobom. Nie tylko nie polecam ale ostrzegam przed tym partaczem.

Kompetentny, jedyny w miescie ktory rozpoznal chirobe u mojego dziecja.Godny polecenia.Niestety bardzo duza ilosc czekajacych pacjentow, ale warto.

Świetny lekarz , szczerze polecam , uprzejmy , miły , a przede wszystkim kompetentny i znajacy się na rzeczy .