Pan doktor Łyczak to świetny lekarz z cudownym podejściem do pacjenta. Po skręceniu kostki poświęcił mi czas i uwagę żeby wytłumaczyć uraz oraz przeznaczenie leków jakie mi przepisał. Odpowiedział na wszystkie pytania z ogromną cierpliwością. To zdecydowanie kompetentny lekarz z doświadczeniem i świetnym podejściem do pacjenta.

Chodzę do Niego z mojim stawem skokowym.Bardzo dobry lekarz,miły i chce pomóc drugiemu człowiekowi.Gdy przyszłam na Sor ze świeżą kontuzja kolana, przyjął mnie właśnie doktor Jacek Łyczak.Pomógł mi bardzo i choć dalej do Niego chodzę nie zmieniłabym Go na innego.Pozdrawiam

20 listopada musiałam skorzystać z pomocy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Cieszynie, ponieważ doznałam zwichnięcia stawu ramieniowo-łopatkowego. Pomocy udzielił mi Specjalista Ortopeda-Traumatolog lek. med. Jacek Łyczak z pielęgniarkami. Chcę przesłać tą drogą wyrazy szacunku dla fachowości udzielajacego mi pomocy personelu. Kompetencja i serdeczny stosunek do mnie w trakcie wizyty pomógł mi znieść towarzyszący mojemu urazowi, ogromny ból. Danuta Lilianna Śliwka, Pruchna, Dębowa 75

Danuta Lilianna Śliwka,
Pruchna, Dębowa 75

Pan Jacek Łyczak to wspaniały człowiek i lekarz.Dziękuję Panu Jackowi i personelowi za okazaną mi pomoc , pełny profesjonalizm,miłą i dobrą opiekę.To naprawdę świetny specjalista.Dziękuję.

świetny specjalista,ma serce dla pacjenta,bardzo dobry ortopeda

świetny specjalista,ma serce dla pacjenta,bardzo dobry ortopeda