Doktor przyjmował mnie na Oddziale Ratunkowym w Cieszynie. Był bardzo życzliwy i rzetelny, wszystko mi wytłumaczył i cierpliwie odpowiadał na moje liczne pytania. Życzę każdemu, żeby w takim trudnym momencie jak wizyta na SORze, spotkał się z równie miłym i kompetentnym lekarzem jak doktor Łyczak.

Świetne podejście do pacjenta,fachowosć,empatia ,wysoka kultura osobista to cechy jakimi pan doktor wita pacjentów w poradni urazowej na Sor w Cieszynie.Szacunek i głęboka wdzięczność z mojej strony za uratowanie palca.Polecam wszystkim pana doktora.

To kpina jak zostałam potraktowana przez p. Łyczaka. Jak później wykrył inny lekarz (również ortopeda!), który poświęcił więcej czasu na przyjrzenie się moim objawom, udałam się do p. Łyczaka z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Ale Łyczak stwierdził, że po pierwsze taki mój urok i nie powinnam się przejmować pojawiającymi się stanami zapalnymi stawów. A po drugie, że kobiety już tak mają, że coś im nie pasuje w wyglądzie i od razu biegną do lekarza. Kpina naprawdę, Łyczaku. Życzę, aby ciebie też tak potraktował jakiś lekarz oceniający chorobę, która cię dotknie, a nie będziesz się na niej znał.

Polecam serdecznie. Po skręceniu kolana udałem się na SOR, gdzie od razu Pan doktor wykonał punkcję oraz doradził co dalej robić.

31.03. przed południem zgłosiłam się na cieszyński SOR. Podczas wieczornego biegania dnia poprzedniego doznałam upadku i tym samym skręcenia kostki. Stopa bolała i była opuchnięta. Zależało mi na wykonaniu zdjęcia i opinii fachowca. Pomocy udzielił również mi Ortopeda-Traumatolog Jacek Łyczak z pielęgniarką (szczupła Pani w okularach i ciemnych włosach). Jestem pełna wdzięczności dla Pana doktora, pielęgniarki i osób z rejestracji. Nie wiem co takiego się przez ostatnie lata w cieszyńskim szpitalu wydarzyło ale u NIKOGO nie wyczułam tej charakterystycznej maniery. A coś mogłabym o niej powiedzieć niestety. Pan Doktor z fajnym poczuciem humoru rozładował napięcie w gabinecie, spokojnie wytłumaczył co wyszło na zdjęciu RTG i poinformował co dalej robimy. Chciałabym leczyć się tylko u takich lekarzy! Pozdrawia zadowolona pacjentka!

Pan doktor Łyczak to świetny lekarz z cudownym podejściem do pacjenta. Po skręceniu kostki poświęcił mi czas i uwagę żeby wytłumaczyć uraz oraz przeznaczenie leków jakie mi przepisał. Odpowiedział na wszystkie pytania z ogromną cierpliwością. To zdecydowanie kompetentny lekarz z doświadczeniem i świetnym podejściem do pacjenta.

Chodzę do Niego z mojim stawem skokowym.Bardzo dobry lekarz,miły i chce pomóc drugiemu człowiekowi.Gdy przyszłam na Sor ze świeżą kontuzja kolana, przyjął mnie właśnie doktor Jacek Łyczak.Pomógł mi bardzo i choć dalej do Niego chodzę nie zmieniłabym Go na innego.Pozdrawiam

Pan Jacek Łyczak to wspaniały człowiek i lekarz.Dziękuję Panu Jackowi i personelowi za okazaną mi pomoc , pełny profesjonalizm,miłą i dobrą opiekę.To naprawdę świetny specjalista.Dziękuję.

świetny specjalista,ma serce dla pacjenta,bardzo dobry ortopeda

świetny specjalista,ma serce dla pacjenta,bardzo dobry ortopeda

20 listopada musiałam skorzystać z pomocy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Cieszynie, ponieważ doznałam zwichnięcia stawu ramieniowo-łopatkowego. Pomocy udzielił mi Specjalista Ortopeda-Traumatolog lek. med. Jacek Łyczak z pielęgniarkami. Chcę przesłać tą drogą wyrazy szacunku dla fachowości udzielajacego mi pomocy personelu. Kompetencja i serdeczny stosunek do mnie w trakcie wizyty pomógł mi znieść towarzyszący mojemu urazowi, ogromny ból. Danuta Lilianna Śliwka, Pruchna, Dębowa 75

Danuta Lilianna Śliwka,
Pruchna, Dębowa 75