Jacek Malesza

Świetny lekarz, bardzo pomocny, wnikliwy kompetentny, bezinteresowny, zaangażowany i serdeczny. Pan doktor poświecił dużo czasu i zainteresowania mojemu przypadkowi. Wnikliwie zbadał, trafnie zdiagnozował, dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg. Przeprowadził skutecznie leczenie a ja czuje się teraz świetnie. Bardzo polecam i serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za opiekę i troskę

Lekarz godny polecenia. Zaraz po skierowaniu na operacje kolana, wytłumaczył krok po kroku etapy postępowania przy mojej wadzie. Bardzo serdeczny i przemiły człowiek. Po operacji, przekazał informacje odnośnie przyszłości i ewentualnych kolejnych zabiegach. Po operacji, w której wyszły dodatkowe nieprawidłowości, odpowiednio pokierował mnie w celu rehabilitacji. Podczas wizyty kontrolnej, podał dalsze wskazówki. Odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu. Wspaniały człowiek!

brak rzetelności w wypełnianiu dokumentacji związanej ze stanem zdrowia; lekarz uchyla się od wyrażenia rokowań na przyszłość!