lek. dent. Jacek Małysa

Perfekcyjny stomatolog. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Podczas zabiegu zawsze dopytuje o poziom bólu i przerywa gdy tylko usłyszy jakąkolwiek dolegliwość. Po prostu magik, odczarował móją niechęć do dentystów. Polecam w 100%

Polecam. Jest niedrogi, zęby leczy dość szybko. Jeżeli poprawia coś, to zawsze za darmo. Leczę zęby u niego od lat. W Częstochowie mojej córce stwierdzili mnóstwo ubytków. Zdziwiłam się, że u małego dziecka, które często myję ząbki może tak być. Pan Małysa obejrzał ząbki mojej córki i z kilkunastu ubytków, zrobiły się dwa. Uważam, że jest uczciwy w tej kwestii. Pozdrawiam.

Bardzo miłe pierwsze wrażenie i to tyle dobrego. Jadąc do innego gabinetu okazało się, że dzieci mają wszystkie „wyleczone” zęby do poprawki. Przy każdej plombie siny ząb. Wytłumaczono mi i bardzo dokładnie pokazano na zdjęciach, że to efekt źle wyczyszczonych zębów, w których nadal jest próchnica. Polecam dla dzieci gabinet w Nowej Wsi przy ul. Częstochowskiej. Mnie złączono dwa zęby razem. Na poprawkę już nie pójdę, gdy dowiedziałam się w gabinecie na Mijaczowie, że efektem tego może być gnicie korzenia, tragedia!

Uczęszczam od ok. 6 lat. Uratował mi wiele zębów bardzo zaniedbanych (wcześniej długo nie byłem u żadnego dentysty). Oprócz leczenia także wstawiałem zęba oraz usuwałem. Czasem trochę zaboli w zależności od tego co jest robione. Jeżeli ktoś chce zadbać o uzębienie to z czystym sumieniem mogę polecić!

Niestety nie mam dobrych doświadczeń z tym stomatologiem. Chodziłam do niego dość długo i niby było ok ale kiedy miałam robione kanałowe i poprosiłam o znieczulenie to wszystko czułam choć lekarz niby mi je dał. W takim razie nie wiem co mi wstrzyknął ale na pewno nie znieczulenie. Oczywiście przekonywał mnie ,że wszystko jest tak jak powinno być. Kiedy po trzech miesiącach poszłam do innego stomatologa okazało się ,że z boku leczonego kanałowo zęba była jeszcze duża dziura. To przerażające a w dodatku ile więcej musiałam zapłacić przez to co zrobił Małysa. Nie polecam!

Zdecydowanie nie polecam tego stomatologa. Początkowe wrażenie jest dobre. Leczy zęby szybko ale jak się okazuje niedokładnie. Zęby psują się pod plombą, jeden miałam popsuty już po roku od leczenia. Nie czyści ich dokładnie. Poza tym zęby są bardzo płytko wypełnione.

Przede wszystkim zęby zrobione przez tego dentyste zwykle łamią się lub wylatują plomby (po bardzo krótkim czasie), a dodatkowo niemiły i drogi.

Dzisiaj bylem 1 raz boje sie dentystow jak ognia a tu Pan Jacek bardzo milo do mnie podszedl. Zapisalem sie na kolejna wizyte i mysle ze doprowadzi moje zeby do stanu uzywalnosci :) Polecam goraco warto doplacic kilka zlotych niz isc do innych rzeznikow

bardzo dobry dentysta - leczenie kanalowo wcale nie boli, (robiłam wczesniej innego zęba u innego dentysty i bolalao zarówno w trakcie leczenia jak i po) ogólnie bardzo fachowa obsługa godna polecenia, plomby się trzymaja

W okolicach Żarek nie ma drugiego tak dobrego lekarza. Jeśli jeszcze się ktoś zastanawia czy wydać parę zł więcej na wizytę (które w stosunku do cen z większych miast są nadal b. niskie), to nie ma się naprawdę nad czym zastanawiać. Nie wiem jak można wyjść z jego gabinetu niezadowolonym - higiena, kultura, brak pośpiechu, rozmowa - to mi się nasuwa po wizytach u ww. lekarza.