Doskonały specjalista! To mój lekarz prowadzący, do którego chodzę na wizyty kontrolne tj. (EKG, echo serca, holter EKG) do Unicardii na Kluczborskiej przy Szpitalu JP II. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Bardzo miły i rzetelny, jeśli mam problem, poświęca mi tyle uwagi ile naprawdę potrzebuję. A poziom usług w Unicardii nie do porównania z NFZ... Sprzęt najwyższej klasy!

Lekarz wyjątkowy, wiedza, podejście do pacjenta, wysoki stopień kultury, rzetelność, fachowość. Lekarz z "najwyższej półki" Dziękuję Panie Doktorze

Dziękuję Panie Doktorze

Fantastyczny człowiek ,świetny specjalista. Profesjonalizm pod każdym względem. Oby wszyscy lekarze w taki sposób podchodzili do opieki nad pacjentem. Dziękuje

Przed operacją (zastawka aortalna) byłem prowadzony i przygotowywany na zabieg jaki mnie czekał przez ponad 2 lata,po operacji już mija rok. Lekarz rzetelny, poświęca duzo czasu na rzeczowe i szczere przedstawienie sytuacji w jakiej znajduje się pacjent, pełny profesjonalizm. jerzy k.

jerzy k.

Super fachowiec, moglby byc tylko deczko milszy,ale za to na pewno jego diagnoza wynikala z bardzo dobrego badania, tym bardziej ze bylem u niego w Unicardii tam kolo szpitala Jana Pawla II i poziom obslugi byl znacznie wyzszy niz w szpitalu. Panie w Rejestracji mile, lekarz mily i wynika natychmiast. i o to chodzi!!!

Polecam, bardzo dobry specjalista.Bardzo dokładny i rzetelny,nie pomija szczegółów.Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Kardiolog "?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy
PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław