lekarz Jacek Niwiński

Psychiatra

2,5
2,8

Pierwsze wrażenie było odpychajace trafiłam do dr po bardzo trudnym doswiadczeniu które było dla mnie wstrząsem i panika. Wywołało u mnie napady leku i paniki - moje dotychczasowe życie było dosłownie sparaliżowane. Nie mogłam jesc i spać ani wychodzić do ludzi.....Doktor był służbista i fomalista jak jednak dobrał odpowiednie leki które pozwoliły mi na powrót do normalnego funkcjonowania zalecił także terapię w Narcyzie -zgodziłam się i postępowałam wg zaleceń lekarza. Po około mcu lub dwóch zupełnie odstawiłam leki....po ukończonej terapii odzyskalam równowagę i chęć do życia...mimo tak krótkiego okresu przyjmowania zmomirenu sulpirydu i hydroksyzyny miałam objawy odstawienne jednak łagodne a sam przebieg terapii przyniósł spektakularne efekty.Reasumując lekarz profesjonalnie stawiajacy diagnozy zdecydowanie sensem jego leczenia jest terapia a farmakologia jest jedynie środkiem stosowanym w razie konieczności.Panie doktorze dziękuję za pomoc fachowa i rzetelną oraz poświęcony czas.Proszę nie kierować się pierwszym wrażeniem bo ono bywa mylne i zawodne bo w mo im przypadku było ono zupełnie nietrafione i bardzo się cieszę że mimo tego zaufałam temu lekarzowi i pozwoliłam sobie pomoc

Dobry specjalista z dużą wiedzą merytoryczną, ale czasami wolałbym, żeby poświęcił mi nieco więcej czasu podczas wizyty.

bardzo dobry specjalista, bylam z wizyta u wielu psychiatrow. Pan Niwinski chce pomoc, szuka przyczyn , nie opiera sie tylko na farmakologii.

bardzo dobry specjalista, bylam z wizyta u wielu psychiatrow.
Pan Niwinski chce pomoc, szuka przyczyn , nie opiera sie tylko na farmakologii.

Wybitny spychiatra, znawca problematyki zdrowia psychicznego, ekspert ds. skierowań do psychologów i psychoterapeutów.