lekarz Jacek Nowak

Internista, Kardiolog

2,7
3,3
3,7

Zachowanie tego (lekarza) nie mieści się w żadnej z wymienionych wyżej opcji.Dlaczego: Po nieuprzejmym bardzo nerwowym przyjęciu mię ze strony tego (lekarza)-.Pytanie.Z czym Pan do mnie przychodzi.Powiedziałem że z kłopotami serca i że mam cztery dokuczliwe spostrzeżenia.Pierwsze to to że całe życie byłem niskociśnieniowcem-- i więcej nie zdążyłem powiedzieć (lekarz) mi przerwał i powiedział,- proszę mówić szybciej ja nie mam czasu.Wstałem i powiedziałem jeżeli Pan nie ma czasu to dziękuję.Chciałem wyjść ale (lekarz) powiedział niech Pan siada i nie wydziwia.Wtedy powiedziałem,jeżeli Pan nie ma czasu wysłuchać chorego pacjenta i przyjeżdża Pan leczyć na akord to nie ma sensu z Panem rozmawiać.Wyszedłem i przy wszystkich pacjentach zgłosiłem Pani pielęgniarce aroganckie zachowanie (lekarza).Złożyłem skargę na (lekarza kardiologa) Pana Jacka Nowaka w odpowiednich instytucjach.Tak ten Pan potraktował 70- cio letniego schorowanego pacjenta.NIE POLECAM,WRĘCZ ODRADZAM.

To była kolejna wizyta u specjalisty Tym razem zostałem naleźycie zbadany i trafnie zdiagnozowany Czuje sie po leczeniu znaczne lepiej Polecam tego lrkarza !!!!!

To była kolejna wizyta u specjalisty
Tym razem zostałem naleźycie zbadany i trafnie zdiagnozowany
Czuje sie po leczeniu znaczne lepiej
Polecam tego lrkarza !!!!!

Doskonaly specjalista Słucha . Bada . Daje trafną diagnoze. Jestem bardzo zadowolona z wizyty !!!!!!!@@@! Gorąco polecam

Doskonaly specjalista
Słucha . Bada . Daje trafną diagnoze.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty !!!!!!!@@@!
Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Internista Duszniki-Zdrój"?

Kościuszki 12 lok. 2
57-300 Kłodzko

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Chrobrego 5
57-200 Ząbkowice Śląskie

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

szpital publiczny