lekarz Jacek Olesiński

Psychiatra

Nie twierdzę, że Pan Jacek nie jest w stanie pomóc nikomu, ale osobom które potrzebują rozmów, poczucia zrozumienia i stałego kontaktu - odradzam. Wizyta zaczęła się od kolejki i oczekiwania prawie godziny na wejście do gabinetu. Podczas wizyty Pan doktor ciągle zerkał na telefon, po wysłuchaniu postawił diagnozę nie mówiąc mi wprost jaka ona jest dokładnie (musiałam przeczytać na recepcie), więc i nie dał żadnych rad. Za to dał receptę na leki i swój numer. Wychodząc w kolejce było tyle osób, że stali na zewnątrz. Najwyraźniej Pan doktor przeznacza na pacjenta średnio mniej niż 30 minut. Na początku kontakt tel był jako taki, jednak często trzeba było dzwonić później, innego dnia lub może potem (aż w końcu- umawianie się i zupełne ignorowanie). Jestem już po zmianie lekarza i cieszę się, że tak się stało. Panu doktorowi dziękuję i nie polecam.

Jednym uchem słucha, drugim wszystko wylatuje, traktuje pacjenta jak powietrze, nie postawi żadnej diagnozy i nic nie powie tylko wypisze leki (nie wyjasni jakie i na co) i do widzenia. Próby kontaktu poza gabinetem kończą się fiaskiem mimo zapewnień, ze odpisze czy odbierze. Odradzam!!

super lekarz, człowiek no i bardzo przystojny:-)

super lekarz, człowiek no i bardzo przystojny:-)

lekarz na którym nie można się zawieść

lekarz na którym nie można się zawieść

Zdecydowanie polecam dr Jacka Olesińskiego, właściwa osoba na właściwym miejscu. Jest niekonwencjonalny łamie stereotypy lek. psychiatry. Skutecznie wyprowadza z choroby. Jest naprawdę dobry.

Naprawdę wspaniały lekarz przywraca człowiekowi nadzieję i zdrowie.

Naprawdę wspaniały lekarz przywraca człowiekowi nadzieję i zdrowie.

ten pan raczej nie wie co to tajemnica lekarska-bardzo niedyskretny (niestety doswiadczylam na wlasnym przykladzie) co jest chyba karalne swoja droga???