dr n. med. Jacek Orłowski

Laryngolog, Otolaryngolog

3,3

Miałam skierowanie ze względu na uciążliwy katar, ból zatok i ucha. Popatrzył do uszu, nosa i stwierdził że nic nie widzi, nie ma problemu, i do widzenia.Nie poświęcił mi nawet pięciu minut. Przy badaniu był bardzo niedelikatny. Byłam zdziwiona gdy przy rejestracji okazało się że mają termin jeszcze tego samego dnia, ale już rozumiem dlaczego nie ma do niego kolejek.

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Doskonały lekarz! Na dodatek z poczuciem humoru, co dziś rzadkie. Jeżeli znów będę miał problemy larygologiczne, to chętnie udam się ponownie do dr Orłowskiego.

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Doskonały lekarz!
Na dodatek z poczuciem humoru, co dziś rzadkie.
Jeżeli znów będę miał problemy larygologiczne, to
chętnie udam się ponownie do dr Orłowskiego.

Dr Orłowski jest kompetentnym lekarzem i pomógł mi już wiele razy( również w sytuacjach bardzo poważnych), dlatego polecam go każdej osobie potrzebującej pomocy u laryngologa.

Ludzki doktor. Mam do niego zaufanie. Uprzejmy. Polecm

Ludzki doktor. Mam do niego zaufanie. Uprzejmy. Polecm