lekarz Jacek Owczarczak

Nie wiem czy Pan doktor ma rzeczywiście takie kompetencje, jakie wypisują na stronie Dentaurusa. Często mam kanałowe leczenie i niestety dla Pana doktora mam z czym porównywać. Czy zabieg był bezbolesny? Samo podanie zastrzyku było mega bolesne. Igła wbita jak w śliwkę, a nie człowieka. Do tego siłowanie się z kanałami do tego stopnia, że zostałam uderzona w twarz i to nie jeden raz. Palec wkładany w oko, lusterko do nosa. Normalnie koszmar. Modliłam się, żeby to się skończyło. Miałam nawet takie myśli, żeby zwiać z fotela. Dodam, że zazwyczaj inni stomatolodzy nie podawali mi nawet znieczulenia przy kanałowym leczeniu, bo nie było takiej potrzeby. Dramat! Cena też z kosmosu. Do tego tekst, że mam trzymać szerzej otwartą buzię, bo już godzinę siedzę na fotelu i nigdy mi nie dokończy tego zęba. Być może mój przypadek przerósł Pana doktora... Więcej tam nie wrócę.

Pan Doktor jest profesjonalista, nie mam zastrzezen co do Jego pracy. Stosunek do pacjenta bardzo mierny, Pan Doktor, aby ulatwic sobie prace rzucal mi na dekolt narzedzia dentystyczne! Co do kwot za Jego uslugi- sa spore, ale jak dla mnie wielikm minusem bylo to,ze nigdy nie wiedzialam jaka kwote zaplace za wizyte.

Chodze do tego lekarza juz kilka lat pelen profesjonalizm pod kazdym wzgledem Godny polecenia

jest ok, tylko bardzo drogo. mili lekarze

jest ok, tylko bardzo drogo. mili lekarze

tak asertywnego lekarza ze świecą szukać, mało który lekarz rozmawia w taki sposób z pacjentami.POLECAM!

leczenie kompleksowe u dentystów w klinice,otrzymanie gwarancji po leczeniu i po 1 mcu ropień wyleczonego zęba,po zgłoszeniu się do kliniki wiercenie,kanałówka i kolejne coraz droższe wizyty,zero gwarancji i słowa przepraszam,zero poinformowania o przewidywanych kosztach leczenia w efekcie końcowym wysłanie pacjenta do innego gabinetu,obarczenie wysokimi kosztami i szantaż - nie wydano zdjęć RTG ,pan kierownik traktuje pacjentów obcesowo, nie płacisz i nie korzystasz to wynocha....TRAGEDIA! NIE POLECAM!

profesjonalna kompleksowa obsługa bardzo dobre podejście do pacjenta gabinet wart polecenia

jestem bardzo zadowolona z usług dr Jacka Owczarczaka - miły i bardzo kompetentny człowiek - zapomniałam dodać, że każda izyta była dla mnie bezstresowa, gdyż świetnie mnie znieczulił. Pozdrawia Dorota Orłowska

Z usług firmy korzystałem przez wiele miesiący w 2007r. Plomby i uzupełnienia zębów wypadały, w ramach gwarancji powtarzano, wykonywał sam szef, znowu wypadały. Strata czasu, pieniędzy, nerwów i zdrowia - ile razy można wiercić ten sam ząb?