podziwiam tego czlowieka za to co zrobil dla naszej córeczki Gabrysi,do wszystkiego podchodzi z sercem,potrafi tak podejsc do rodzicow i porozmawiac ,uspokoic,oby wiecej takich ludzi jak on w polsce,fantastyczny specjalista ,dzięki niemu nasza córcia ma sie dobrze ,na chwile obecna czekamy na trzeci etap operacji ,który wlasnie jest wykonywany przez niego:)

Lekarz z prawdziwego powołania.Nie mieści się w głowie,że są jeszcze tacy lekarze.Wielki kardiochirurg, ale jeszcze większy człowiek.Opanowany, spokojny,prostolinijny(bez zbędnych słów)a zarazem miły,ciepły i oddany swojej pracy. W swoim fachu jak najbardziej kompetentny.W jego obecności pacjent jak i rodzic zawsze czuje się bezpieczny.Doktor swoim uśmiechem i spokojem potrafi rozbroić w człowieku nawet największe negatywne emocje.Bogu niech będą dzięki za takiego człowieka.Z wielkim oddaniem i szacunkiem rodzice Maćka Adamusa z Istebnej

Profesjonalista w każdym calu, poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy żeby się dowiedzieć wszystko o operacji. Dzięki niemu i jego doświadczeniu nasza córka żyje i ma się bardzo dobrze, a po operacji gdy wszyscy chcieli zakładać dreny, Pan Doktor kazał się wstrzymać jedną dobę, twierdząc że nasza dziewczynka sama sobie poradzi. I oczywiście miał rację!!Naprawił serduszko naszej najukochańszej córeczki Kai, będziemy mu wdzięczni do końca życia. Dziękujemy!Asia i Michał

Wspaniały fachowiec i wielki człowiek. Uprzejmy, budzący zaufanie, zawsze blisko swoich pacjentów, w 100% godny polecenia. Nigdy nie zapomnimy mu tego, że naprawił serduszko naszego synka - wdzięczni rodzice Antosia.

Wspaniały człowiek,nasza córeczka przeszła trzy operacje,ale On zawsze był z nami i zawsze poswiecał nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy i zawsze był dobrej myśli. DZIELUJEMY PANIE DOKTORZE rodzice Sandruni.

dr. J.Pająk w 100% profesjonalista w tym co robi. Kilka lat temu zapowiadalo sie niewinnie a po operacji okazalo sie powaznie. Uratował mi życie za co mu naprawde dziekuje! Warto wspomniec o tym Jego specyficznym czarnym humorze :) ktory naprawde pociesza :) Oby takich fachowców było jak najwięcej! Pozdrawiam

Oby takich fachowców było jak najwięcej!
Pozdrawiam

operowal mojego syna,byl rzeczowy, rozmawial z nami na temat operacji.Dzieki niemu nasz synek zyje. Czekamy na kolejna operacje, i mamy nadzieje, ze przeprowadzi ja drPajak.

Po raz drugi "naprawił" serduszko mojej córeczki, jest naprawdę świetnym kardiochirurgiem, na skalę światową. Spokojny, Wielki, powiem szczerze, że rozmawiając z nim czułam jak bym rozmawiała z normalnym człowiekiem ale respekt blokował mnie.

PROFESIONALISTA. operowal mnie gdy mialem 6 lat. do tej pory(lat 18) nie mam zadnych problemow z funkcjonowaniem, robie co chce.

Oddając dziecko w jego ręce nie trzeba się martwić. Szacunek dla takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Katowice"?

Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice