dr n. med. Jacek Pajak

Kardiochirurg

Wspaniały człowiek. Operował nasze dziecko przez co na zawsze będzie dla nas kimś bardzo ważnym.

Po raz drugi "naprawił" serduszko mojej córeczki, jest naprawdę świetnym kardiochirurgiem, na skalę światową. Spokojny, Wielki, powiem szczerze, że rozmawiając z nim czułam jak bym rozmawiała z normalnym człowiekiem ale respekt blokował mnie.

Super chirurg,oboje z mężem jesteśmy mu bardzo wdzięczni URATOWAŁ ŻYCIE NASZEMU 2.5 MIESIĘCZNEMU SYNKOWI

To on uratowal zycie mojej córeczki bede mu wdzieczna za to do konca zycia

To on uratowal zycie mojej córeczki bede mu wdzieczna za to do konca zycia

PROFESIONALISTA. operowal mnie gdy mialem 6 lat. do tej pory(lat 18) nie mam zadnych problemow z funkcjonowaniem, robie co chce.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU , A PRZEDE WSZYSTKIM PROFESJONALISTA W SWOIM FACHU.

Operował 3 razy naszego syna Dawida. Profesjonalista człowiek o złotych dłoniach. Wspaniały lekarz mamy do niego pełne zaufanie. Dziękujemy Panie doktorze.

Operował 3 razy naszego syna Dawida.
Profesjonalista człowiek o złotych dłoniach.
Wspaniały lekarz mamy do niego pełne zaufanie.
Dziękujemy Panie doktorze.

dr. J.Pająk w 100% profesjonalista w tym co robi. Kilka lat temu zapowiadalo sie niewinnie a po operacji okazalo sie powaznie. Uratował mi życie za co mu naprawde dziekuje! Warto wspomniec o tym Jego specyficznym czarnym humorze :) ktory naprawde pociesza :) Oby takich fachowców było jak najwięcej! Pozdrawiam

Oby takich fachowców było jak najwięcej!
Pozdrawiam

Pierwsze wrażenie może być negatywne, bo oczekujesz pocieszenia a on cię sprowadza do parteru, musisz mu zaufać - zrobi wszystko co w jego mocy żeby uratować czlowieka. Uwierz mi, jest w swoim fachu profesjonalistą. Szczęść mu Boże.

Wspaniały człowiek 1,5 tygodnia temu operował mojego synusia. Wszystko dokładnie wytłumaczył przed operacją, był kiedy chcieliśmy o coś dopytać. Dziękuję Panie Doktorze :) mama Jasia

Dziękuję Panie Doktorze :)
mama Jasia