lekarz Jacek Pieszczek

Traumatolog, Ortopeda

Dla mnie P Doktor Jest Najlepszym Specjalista z jakim kiedykolwiek miałem styczność.Groziła mi Operacja ale pan Doktor swoimi Metodami mnie wyleczył.Chorowałem 8 lat na kręgosłup na dzień dzisiejszy nie odczuwam żadnych dolegliwości uprawiam sport i wszystko robię tak jak przed chorobą:)pozdrawiam Tomaszek

Najlepszy lekarz od leczenia kregosłupa. Inni lekarz wysyłali mnie na operacje, a dzięki Panu Doktorowi żyje bez bólu.Miałam już ucisk do rdzenia, dretwienie rąk, brak skrętu głową, spanie na siedząco z powodu bólu nie do wytrzymania, a po roku regularnych wizyt nie czuje bólu! TO ANIOŁ! Polecam wszystkim Pana Doktora i dziękuje za wyleczenie!!!

Jestem bardzo zadowolony, że spotkałem tego doktora gdyż uchronił mnie przed pewną operacją kręgosupa i usunąłból i cierpienie z którym ciężko było mi się poruszać i wykonywać nawet podstawowe czynności ruchowe. Jest według mnie wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Metody,które stosuje w moim przypadku przynoszą wielką ulgę i poprawę mojej sprawności. Zaleca ćwiczenia, które wykonuję w domu, które pomagają w terapi. Pana Doktora Jacka Pieszczka poleciłbym każdemu kto ma problemy z kręgosłupem gdyż na własnym przykładzie wiem, że zrobi wszystko co w jego mocy aby pomóc pacjentowi. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za okazaną pomoc. Wdzięczny pacjent z Olkusza.

To jest prawdziwy lekarz. Osoba kompetentna, bardzo szczera i bezpośrednia. Przez to być może nie wszystkim przypada do gustu ale to kwestia priorytetów - albo chcesz być zdrowy i będziesz robił to co ci powie lekarz albo uniesiesz się dumą bo ci ton lub sposób zachowania nie odpowiada. Nigdy nie trafiłam na lepszego lekarza - polecam wszystkim którzy myslą, że nic im już nie pomoże.

Pierwsza wizyta - dawno temu - prywatna ( nie pamiętam kwoty )potem już w przychodni przyszpitalnej! Kilka pobytów na oddziale rehabilitacji, gdzie Pan doktor jest ordynatorem.Lekarz rewelacyjny!!Polecam! Dla niego liczy się pacjent nie przepisy!!

Po długotrwałym szukaniu lekarza w końcu znalazłam specjalistę na wysokim poziomie. Mogę go szczerze polecić innym. Leczenie trwało ok. 8 miesięcy, nie mogłam stać, nie mogłam chodzić. Ból rwący nie do opisania. Teraz mogę normalnie funkcjonować. Zaznaczam,że bardzo ważna jest odpowiednia profilaktyka i przede wszystki ćwiczenia zalecane przez Pana Doktora.

Wspaniały lekarz, doskonały znawca tematu, kręgosłup dla niego to "dobry znajomy". Pomógł i mogę normalnie chodzić, a dyskopatie miałam niesamowitą.

Najlepszy w swojej dziedzinie jakiego znam. Może nie tiutia i nie stara przypodobać pacjentowi, ale nie o to chodzi. Wie co robi i jak to leczyć. Postawił mnie na nogi z potworną dyskopatią papraną przez innych 'specjalistów" przez pół roku. Pomógł na przestrzeni lat moim bliskim w różnych przypadkach. cenię go i polecam wszystkim cierpiącym. Pieniądze wydane nie są wyrzucone pod warunkiem, ze sie nie olewa zaleceń. A zalecenia są konkretne.

Trafiona diagnoza, efekty leczenia, mogę już żyć bez bólu i to jest najważniejsze. Polecam Pana doktora wszystkim którzy cierpią, lecz proszę nie zapominać o wskazówkach i stosować wszystkie zalecenia - to musi być wspólna praca :)

Gbur, przemądrzały, nic mi nie pomógł, a zgarnął w sumie ponad 500zł. Męczyłem się 2 lata w końcu poszedłem do dobrej masażystki. Ta w ciągu 5 minut zdiagnozowała i nastawiła mi wybity staw biodrowy (czego p. doktor nie zauważył) - już mogłem stać bez bólu. Po 3 zabiegu masażu okolic kręgosłupa jestem zdrowy. Odradzam tego "lekarza" wszystkim.