lekarz Jacek Piliszczuk

Lekarz bardzo sympatyczny, kompetentny. Chodzę do niego regularnie i jestem bardzo zadowolona.

Lekarz naprawde wspaniały. Chodziłam do niego i prywatnie i na rejon. Zawsze miły , pomocny iwyrozumiały. Polecam!!!

Lekarz naprawde wspaniały.
Chodziłam do niego i prywatnie i na rejon. Zawsze miły , pomocny iwyrozumiały.
Polecam!!!

Niestety zastepowal brata i widac nie robil tego z zyczliwosci a raczej z przymusu.Ciaza zagrozona,przebyta operacja podczas ciazy a od niego nic sie nie dowiedzialam o stanie dziecka :( nic,poza waga ktora wyburczal pod nosem :( nawet mnie nie zwazyl co jest raczej norma na wizycie.Po wizycie czuje sie bardziej niepewnie niz przed jakakolwiek inna wizyta.Nawet na USG nie pokazal mi mjego malenstwa :(

sympatyczny lekarz.Bardzo mi pomógł.Godny polecenia

sympatyczny lekarz.Bardzo mi pomógł.Godny polecenia

Zawsze znajdzie czas nawet w niedzielę , pomoże , doradzi . Uśmiechnięty , uprzejmy nie krępujący tym że jest mężczyzną .

Zastępował swojego brata. To było odbębnienie wizyty. Według jego "wiedzy" dziecko w 8 miesiącu ciąży, przez 4 tygodnie przybrało na wadze 100g. Miałam wrażenie, że wiem więcej od niego. Kompletny brak kompetencji. Żadnego komentarza do pomiaru KTG, żadnego pytania, jak się czuję, idiotyzmy wygadywane na temat cukrzycy ciążowej. Trzymać się od tego lekarza z daleka!!!

Urodziłam przez Niego DUŻO zawcześnie!!!!!!

Urodziłam przez Niego DUŻO zawcześnie!!!!!!

nie znam lekarza lepszego.jest bardzo dobry,zawsze pomoże.

nie znam lekarza lepszego.jest bardzo dobry,zawsze pomoże.

Sympatyczny , rzeczowy , bardzo kompetentny .

Sympatyczny , rzeczowy , bardzo kompetentny .