Genialny specjalista o ogromnej wiedzy. Pan Doktor to osoba bardzo empatyczna, pomocna i usmiechnięta. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Dziekuje Panie Doktorze za to, że mamy wśod specjalistów kogoś takiego jak Pan :-) kogo można oobdarzyć ogromnym zaufaniem i mieć pewność, że trafiło się w dobre ręce.

Proszę o namiary i kontakt do Pana dr. n. med. Jacka Skiby. Mój tata będzie miał operację usuwania tętniaka i wymiany zastawki aortalnej. Pilnie potrzebuję konsultacji. Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc byłabym bardzo wdzięczna. To mój email: aga16888@interia.pl

WITAM WSZYSTKICH,KTÓRZY BOJĄ SIĘ OPERACJI-NIE BÓJCIE SIĘ-JEST PAN DOKTOR JACEK SKIBA ,,WIELKI".MOJA DZIEWCZYNA PRZECHODZIŁA 21/11/2012 R. OPERACJĘ SERCA-WYMIANA ZASTAWKI AORTALNEJ,RESEKCJA TĘTNIAKA AORTY WSTĘPUJĄCEJ-69MM.NIC W TYM DZIWNEGO NIE BYŁOBY GDYBY NIE FRAKCJA WYRZUTOWA LEWEJ KOMORY SERCA NA POZIOMIE 21%.JEDEN Z WROCŁAWSKICH LEKARZY,PO PRZEPROWADZONEJ KONSULTACJI,CZYTAJĄC DOKUMENTY ZACHOWYWAŁ SIE JAK ANALFABETA,STWIERDZIŁ IŻ KONIECZNY JEST PRZESZCZEP SERCA.PO PONOWNEJ KONSULTACJI-TYM RAZEM Z DZIEWCZYNĄ-DZIEWCZYNA CHCIAŁA PO WYJŚCIU OD TEGO LEKARZA PISAĆ TESTAMENT.BARDZO DŁUGO SZUKAŁEM,PYTAŁEM CHYBA WSZYSTKICH KOGO MOŻNA BYŁO PYTAĆ,AŻ W KOŃCU ZNALAZŁEM-PANA DOKTORA JACKA SKIBE.TUTAJ KONSULTACJA WYGLĄDAŁA ZUPEŁNIE INACZEJ-RZUT OKA NA DOKUMENTY-I OD RAZU MASA WYJAŚNIEŃ NA TEMAT TEJ CHOROBY.PAN DOKTOR NIE PROPONOWAŁ PRZESZCEPU,TYLKO NAPRAWE SERCA.TEN LEKARZ KTÓRY W PRZED DZIEŃ OPERACJI ZWIÓDŁ NAS AWARIĄ SPRZĘTU NIECH SIĘ BARDZO WSTYDZI,JEŚLI NIE POTRAFI CZEGOŚ ZROBIĆ NIECH NIE KŁAMIE.WIELKI SZACUNEK I SŁOWA UZNANIA DLA DOKTORA SKIBY Z 4 WSK.DZIĘKUJEMY PANIE KOCHANY DOKTORZE JACKU SKIBO

Ja również potwierdzam, wysoką klasę specjalisty kardiochirurga dr J.Skiby.Jego ludzkie podejście do pacjenta ,istoty choroby ,fachowości w wykonaniu zabiegu.Jesteśmy mu wdzięczni za podjęcie się bardzo trudnej reooperacji zastawki serca naszej mamy.Dzięki ogromnemu doświadczeniu ,umiejętnościom doktora zabieg udał się ,a Mama szczęśliwie wraca do zdrowia.Wcześniej leczona była przez innego lekarza, po pierwszej operacji doszło do powikłania zapalenia wsierdzia. Stan serca mamy był ciężki ,szukaliśmy pomocy.Doktor Skiba podjął się operacji ,mimo ogromnego ryzyka uratował życie naszej mamy.Wielkie słowa UZNANIA i SZACUNKU dla doktora Jacka Skiby-Polecam każdemu !

PAN DR.JACEK SKIBA JEST NIEOCENIONYM SPECJALISTĄ, KARDIOCHIRURGIEM POD KAŻDYM WZGLĘDEM.DNIA 13-12-2012 OPEROWAŁ MI TĘTNIAKA AORTY WSTĘPUJĄCEJ 5,5MM.WSZYSTKO SIĘ UDAŁO,JESTEM JUŻ W DOMU I DOCHODZĘ DO FORMY.OTRZYMAŁAM OD PANA DOKTORA DRUGIE ŻYCIE ZA CO JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA I BRAK MI SŁÓW PODZIĘKOWANIA.TĘTNIAK RÓSŁ BARDZO SZYBKO.OD STYCZNIA 2012 (4,6mm)-LISTOPADA 2012 (5,5mm).KLINIKA W POZNANIU PROPONOWAŁA W LISTOPADZIE 2012 R TYLKO OBSERWOWAĆ CIŚNIENIE I W LUTYM ZROBIĆ PONOWNIE TOMOGRAF.NATOMIAST PAN DR.SKIBA OD RAZU ZLECIŁ OPERACJĘ W TRYBIE PILNYM.JA TEŻ TRAFIŁAM DO DOKTORA PRZEZ ZNAJOMĄ MOJEJ SASIADKI,KTÓRA BYŁA OPEROWANA PRZEZ DOKTORA 3 LATA TEMU I CZUJE SIĘ WSPANIALE.JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ BARDZO MOJEMU WSPANIAŁEMU RATOWNIKOWI ŻYCIA.POZDRAWIAM SERDECZNIE BARBARA J.

Cztery lata temu, nie mogąc wejść na szczyt góry Chopok napisałam: /noga za nogą, krok za krokiem, coraz trudniej/z każdym rokiem wzniesienia coraz wyższe/schody bardziej strome, odległości zbyt odległe/odkładane na potem marzenia, zatopione w żalu niespełnienienia odpływają bezpowrotnie/ Dzięki Panu doktorze i wspaniale przeprowadzonej operacji, nie zatrzymuje mnie byle wzniesienie, schody nie są już tak strome, a marzenia? Marzenia powracają. I za to z całego serca dziękuję Panu i zespołowi kardiochirurgów z wrocławskiego szpitala wojskowego. Jadwiga Engel

Cztery lata temu, nie mogąc wejść na szczyt góry Chopok napisałam:

Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Jako Ordynator oddziału zrobił wszystko co mógł żeby uratować Nam Naszego Tatę!!!Tato miał tętniaka aorty wstępującej 7,8 cm. poza tym jeszcze kilka rzeczy... .Pan Ordynator Jacek Skiba ustawił zespół który stanął na wysokości zadania i po przebytej 12-to godzinnej operacji bez użycia krwi!!!cieszymy się razem z Rodzicami.Operacja odbyła się 9 lutego 2011 i Tato z dnia na dzień odzyskuje Swoje siły-dziękujemy serdecznie za wszytko a tak naprawdę to jest brak słów którymi moglibyśmy wyrazić Swoją wdzięczność -Dorota

Wspaniały kardiochirurg i wspaniały człowiek. Pan doktor wyjaśnił mi istotę mojej choroby jak nikt inny wcześniej, a także operował mnie, dzięki czemu dzisiaj mogę spokojnie spać i nie martwić się o przyszłość. Podczas operacji naprawiono w moim sercu wszystko, chociaż wcześniej wydawało się to mało prawdopodobne.

Jestem przypadkiem kardiologicznym nie kardiochirurgicznym jednak zdecydowalam sie na dr. Skkibę...i naprawde POLECAM. Jestem "chwile" po wizycie a sprawa mojej dolegliwosci ruszyla z kopyta w dobra strone...Nareszcie...po roku chodzenia i placenia za wizyty. Bardzo Dziekuje:).

Bardzo Dziekuje:).

Wspaniały Lekarz i wspaniały człowiek uratował mojego męza z wrodzoną wadą serca w wieku 75 lat przeprowadził operacje ponaprawiał serce,dodał otuchy ze mozna to zrobić.Do konca mojego zycia będę go pamiętac jako wspaniałego lekarza i zyczliwego człowieka .Z WYRAZAMI SZACUNKU Kazimiera Demkow

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław