dr n. med. Jacek Skiba

Kardiochirurg

Wspaniały Lekarz i wspaniały człowiek uratował mojego męza z wrodzoną wadą serca w wieku 75 lat przeprowadził operacje ponaprawiał serce,dodał otuchy ze mozna to zrobić.Do konca mojego zycia będę go pamiętac jako wspaniałego lekarza i zyczliwego człowieka .Z WYRAZAMI SZACUNKU Kazimiera Demkow

Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Jako Ordynator oddziału zrobił wszystko co mógł żeby uratować Nam Naszego Tatę!!!Tato miał tętniaka aorty wstępującej 7,8 cm. poza tym jeszcze kilka rzeczy... .Pan Ordynator Jacek Skiba ustawił zespół który stanął na wysokości zadania i po przebytej 12-to godzinnej operacji bez użycia krwi!!!cieszymy się razem z Rodzicami.Operacja odbyła się 9 lutego 2011 i Tato z dnia na dzień odzyskuje Swoje siły-dziękujemy serdecznie za wszytko a tak naprawdę to jest brak słów którymi moglibyśmy wyrazić Swoją wdzięczność -Dorota

Znakomity fachowiec.Poddałem się operacji , którą dr.J.Skiba wykonał artystycznie.Poza tym bardzo miły i kontaktowy lekarz , który umie normalnym językiem rozmawiać z pacjentem i rodziną.Dziękuję Panu , noszę w sercu głęboki szacunek i uznanie dla Pańskiej osoby. pacjent - Jerzy Łyczko

Wspaniały kardiochirurg i wspaniały człowiek. Pan doktor wyjaśnił mi istotę mojej choroby jak nikt inny wcześniej, a także operował mnie, dzięki czemu dzisiaj mogę spokojnie spać i nie martwić się o przyszłość. Podczas operacji naprawiono w moim sercu wszystko, chociaż wcześniej wydawało się to mało prawdopodobne.

PROFESJONALISTA.TATO JEST 3 TYGODNIE PO OPERACJI BAJPASOW .CZUJE SIE DOBRZE .DR. SKIBA URATOWAL MU ZYCIE.NIESAMOWITY CZLOWIEK.JEST MISTRZEM W TEJ DZIEDZINIE.JESZCZE RAZ DZIEKUJE.

Z całego serca polecam dr. Skibę, kilka tygodni temu operował mojego ojca (4 by-passy). Mnie jako córkę potraktował jako partnera, wszystko wytłumaczył co i jak, choć wiedział, ze targają mną emocje po zawale taty. Operacja należy do udanych, tata dochodzi do siebie, za moment wyjeżdża do sanatorium. A dr. Skibę pozostawiam w pamięci jako dobrego i życzliwego człowieka i konkretnego fachowca:)

Po raz pierwszy spotkaliśmy się z tak uprzejmym, otawrtym lekarzem. Śmiało można porównać do lekarzy z Leśnej Góry;)

Lekarz bardzo kompetentny, wie co robi.Polecem go serdecznie. Krysia

Lekarz bardzo kompetentny, wie co robi.Polecem go serdecznie.

Krysia

w 2004 Akademia Medyczna odmówiła założenia bajpasów męzowi. dr J.Skiba dokonał tego bez komentarzy.Mąż czuje się świeynie w tym roku skończył 80 lat. Jeszcze raz dziękujemy T i M Pulitowie.

w 2004 Akademia Medyczna odmówiła założenia bajpasów męzowi.

dr Jacek Skiba dwukrotnie: w 1995r. - (wymiana zastawki mitralnej) i w 2002r. (wymiana zastawki aortalnej) wrócił mnie ponownie życiu i normalnemu funkcjonowaniu do dziś. To jemu prof. Bochenek oddał mnie mówiąc: "On jest tu najlepszy w tej dziedzinie" . Stałe zainteresowanie i podpora psychiczna po zabiegach - to jego dodatkowa specjalność. Obecnie - we Wrocławiu działa tak nadal. Oby jak najdłużej. Dziękuję Doktorze. Tadeusz Trzciński

Tadeusz Trzciński