dr n. med. Jacek Świątkiewicz

2,9
2,5

Powiem taj.cham , gbur to za malo! Nie dosc, ze na moje " P.Doktorze przychodze z dwoma sprawamu"- uslyszalem ostre "tylko jedno mozna!" to na dodatek mnie wogole nie zbadal!!!! Nic! Po prostu posluchal i zlecil operacje! Rozumiecie? Dodam ze byla to prywatna wizyta w Enelmedzie! Moze jest jasnowidzem i potrafi patrzac w oko dokonac diagnozy...

Cham i gbur. Dziwię sie,że LUX MED zatrudnia takich ludzi.

Cham i gbur. Dziwię sie,że LUX MED zatrudnia takich ludzi.

Nie wiem czy jest dobrym fachowcem i w jakich kryteriach to ocenić. Zlecił USG na, którym wyszło zapalenie, potem leki i rehabilitacja. Niestety nie pomogło, ale za to nie obwiniam Pana Dokora. Jedyne co mogę powiedzieć w kwestii czysto ludzkiej, że jest on jak ktoś napisał gburowaty, nie tłumaczy na zadane pytanie odpowiada półgębkiem, albo w ogóle. Zero podejścia do pacjenta, a to akurat dla mnie bardzo istotne.

Jest bardzo gburowaty, niestety nie potrafi rozmawiać z pacjentem. Ciężko się z nim porozumieć. Mimo że dobry chirurg to niestety bardzo niemiły i chamowaty.

bardzo kompetentny lekarz z dość specyficznym charakterem.lekarz naprawde zna sie na rzeczy i ma pojecie co robi.potrafi porządnie zająć sie pacjetem.jest bardzo skącentrowany i konkretny nie owija w bawełne.bardzo polecam tego lekarza

doskonały specjalista, dzięki jego umiejętnościach wróciłem do normalnego życia po operacji skomplikowanego złamania miednicy