dr n. med. Jacek Szendzielorz

ZA granica mowili mi ze moge zrobic opercaje,a Pan Szendzielorz jest innego zdania.Jedno oko mi zrobi a drugie juz nie,bo nie da rady.Juz nie mam nadzieji.Tyle lat czekalam tyle lat wierzylam ze bede widziala a tu nic;( Pan Szendzielorz jest mily,wyslucha.Nie owija w bawelne.

Pan Szendzielorz jest mily,wyslucha.Nie owija w bawelne.

"Przeszedłem " dwa zabiegi usunięcia zaćmy i kilka konsultacji.Wyjątkowy człowiek Bardzo ale to bardzo p ol e c a m !

jest mocno zabiegan, ale polecam, w razie konieczności przeprowadza dodatkowe konsultacje w trakcie badań przez podległy personel. Dosyć zdecydowanie podejmuje decyzje.

odnośnie opinii o 84 letniej Pani... Chyba zrezygnuję z operacji zaćmy mojej mamy bo te wszystkie pochlebne opinie dotyczą laserowej korekcji wady wzroku. Wynika z tego, że zaćmy lepiej nie operować u Pana Szendzielorza a moja mama także jest w podeszłym wieku

Mistrz wśród okulistów,jestem wdzięczna za udane dwie operacje i za to że świetnie widzę.Wielka kultura osobista i profesjonalizm,doskonały operator.

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie, polecam znajomym.

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie, polecam znajomym.

po 35 latach widze czy cos jeszcze mozna dodac.HANIA

po 35 latach widze czy cos jeszcze mozna dodac.HANIA

niesamowity lekarz,niezwykle uprzejmy i kompetentny....podejście do pacjenta idealne...pełen profesjonalizm...brak w polsce takich lekarzy jak Pan Szendzielorz. Reasumując -uosobienie idealnego lekarza z powołaniem...Polecam i jestem dozgonnie wdzięczny Panu Doktorowi za to ,że przywrócił mi wiare w lekarzy ( i oczywiście wzrok!) pozdrawiam ps.szkoda tylko że posiada Pan taki personel na oddziale....zero jakiegokolwiek podejścia do pacjenta////

23.07.2009 kobieta 84 l badanie kwalifikacyjne do usuniecia zaćmy skandaliczna niekompetencja lekarzy , pacjentce przyporządkowano wyniki badań innego pacjenta , wypisano zlecenia na zabiegi których nie powinna mieć , zlecono operację zdrowego oka kompletny brak profesjonalizmu- 3500 pln a zabieg nie musi sie udać , więc lekarze olewają pacjenta w końcu tylko forsa liczy się - a może to jest właśnie profesjonalizm ,tylko żal mi mojej matki staruszki.Panie Szendzielorz , może pan jest zdolnym lekarzem ale personel niech pan wyrzuci na zbity tyłek

23.07.2009 kobieta 84 l badanie kwalifikacyjne do usuniecia zaćmy

Profesjonalizm, kultura, elegancja!!! Szkoda tylko, że terminy są tak potwornie długie!!! Pozdrawiam, życzę wiele sukcesów zawodowych, szczęścia i zadowolenia Halina Gołajewska Katowice