Okulista Bielsko-Biała

43-300 Bielsko-Biała

Zdecydowałam się na laserową korektę wzroku, którą przeprowadziła cudowna Pani dr Rokita Wala. Pani doktor jest ciepłym życzliwym, kompetentnym lekarzem godnym polecenia. Jest lekarzem z powołania a w tych czasach to rzadkość.Zabieg trwał kilkanaście minut, atmosfera na sali była bardzo miła, a Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczyła. Po zabiegu "świat stał się piękniejszy" bez okularów. Wada została zniwelowana do 0. Pozdrawiam Panią doktor i bardzo dziękuję za pomoc i taką życzliwość.
Dagmara S

Opinia dodana przez: Dagmara

43-300 Bielsko-Biała

Moim wzrokiem od marca 2008 roku zajmowało się sześciu okulistów, zlecano mi wykonanie szeregu badań, po których, po upływie około roku padła diagnoza - barwnikowe zwyrodnienie siatkówki obu oczu.Gdybym miał 50 - 60 lat to machnąłbym ręką ale w wieku 30 lat zabrzmiało to jak wyrok śmierci( kredyt hipoteczny, żona w ciąży, a tu takie wieści...

Marzec 2012 badania kontrolne w klinice, kolejki, kolejki, kolejki. Wywołany wchodzę do kolejnego gabinetu, w tym lekarzem ma być pani DANIELA FERDA i ... słyszę przemiły, spokojny głos lekarki, która rozmową i zachowaniem wprowadza taki spokój ducha u pacjenta, że trudno to opisać, zauważyłem to również u innych pacjentów, każdy( a kto choć raz był w klinice okulistycznej przy ul. Ceglanej wie jaką ilość pacjentów mam na myśli) wychodził z gabinetu nr 874 z uśmiechem na twarzy.Po kolejnych badaniach krótka konsultacja i informacja,że jednak wcześniejsza diagnoza była zbyt pochopna i nie cierpię na w/w schorzenie, kamień spadł mi z serca. Mam 34 lata i mam nadzieję, że poważne schorzenia moich oczu to odległa przyszłość ale nazwiska FERDA nie zapomnę. Nie mnie oceniać kompetencje poszczególnych lekarzy ale pani Daniela Ferda ma takie podejście do każdego pacjenta jakby pacjent był jej przyjacielem, przy dłuższych konsultacjach to chyba starsze babcie zapraszają panią Danielę na niedzielny obiad, Pani Ferda jest przykładem lekarza z powołania. Za podejście do mojej osoby dziękuję pani Danieli Ferda bardzo serdecznie ale jeszcze mocniej dziękuję za podejście do osób starczych, z poważniejszymi przypadkami, bo swoim podejściem do swojego zawodu daje im bardzo wiele.
Po każdym dniu pracy, po powrocie domu taki lekarz może spojrzeć w lustro i powiedzieć : dobra robota, możesz być z siebie dumna, idź odpocząć bo jutro kolejny ciężki dzień...
Serdeczne pozdrowienia dla pani Danieli Ferda!

43-300 Bielsko-Biała

Moja mama trafiła do dr Milki w przychodni przy "szpitalu górniczym" w Sosnowcu. To, na co zwróciła szczególną uwagę, to ludzkie podejście do pacjenta. W przeciwieństwie do wielu innych lekarzy, p. Milka słucha pacjenta, chętnie odpowiada na pytania i nie okazuje zniecierpliwienia. Jest profesjonalny, a przy tym bardzo sympatyczny. Promieniuje pozytywną energią. Gorąco polecam, a Panu Doktorowi dziękuję za leczenie mojej mamy.

Opinia dodana przez: córka Ireny

Ikara 11 lok. 28
43-300 Bielsko-Biała

Pełny profesjonalizm, lekarz tzw. starej daty :-)

Pełny profesjonalizm, lekarz tzw. starej daty :-)

43-300 Bielsko-Biała

z całego serca polecam. Lekarka bardzo sympatyczna i wydaje się być kompetentna. Widać, że jest zainteresowana chorobą pacjenta.

43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Dobrał mi okulary tak wyśmienicie, że w zasadzie teraz dopiero po 10 latach myślę o ponownym przebadaniu wzroku.

Opinia dodana przez: Michał

43-300 Bielsko-Biała

Szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, wywiad nie ogrnicza się wyłącznie do chorób oczu - Pani doktor pyta też o inne schorzenia, które mogą powodować dolegliwości oczu. A do tego bardzo uprzejma. Polecam!

ulica Wiśniowa 7
43-300 Bielsko-Biała

W przeciwieństwie do wcześniejszej konsultacji wykonanej prywatnie u innego lekarza, Pani Doktor poświęciła mojemu niemowlaczkowi dużo czasu i uwagi. Poza dokładnym omówieniem choroby i sposobu leczenia, Pani Doktor udzieliła rad jak stymulować wzrok dziecka, kiedy ujawniają się wady wzroku wymagające ewentualnej wizyty u okulisty. Lekarz bardzo miły, uprzejmy, podchodzący z sercem do dzieci.

Opinia dodana przez: Izabela

Bielsko-Biała

Szanowny i Drogi Panie Doktorze chcę tą drogą podziękować Panu Doktorowi za wspaniale przeprowadzoną operację mojego oka.Chcę wyrazić moje najwyższe uznanie i szacunek dla profesjonalizmu doświadczenia medycznego, za ciepło i taki ludzki, koleżeński stosunek do mojej skromnej osoby, emerytowanego Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych w Giżycku. Pan Doktor doskonale zna swoją wartość, zaangażowanie zawodowe, osiągnięcia w tej wyjątkowej dyscyplinie medycznej.My pacjenci chcemy to podkreślić z całą wyrazistością!
Z okazji Świąt Bożego ...

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2015 Roku dołączę tę myśl, te słowa z głębi mojego serca;
W słowach dobroci,
w czystym spojrzeniu,
W codziennym trudzie
w naszym zmęczeniu
W znakach przyjaźni i pojednania,
w modlitwie siostry,
W nauczyciela cichym mozole,
w fabryce, gabinecie, biurze , szkole.
W uśmiechu dziecka,
w natchnieniu artysty,
W bezsennej nocy ciężko chorego,
w czuwaniu matki nad dziecka kołyską.
Rodzi się Chrystus
Dar Nieba
Giżycko 12. 12 .2014r

Opinia dodana przez: W.Macicki

lekarz Monika Majchrowicz

Okulista dziecięcy, Okulista

Szpital Pod Bukami

Bielsko-Biała

Może pani doktor jest miła i bardzo uprzejma ale płacąc 120 zł za jedną wizytę oczekiwałam, że kompleksowość podejścia będzie idealna, wizyta trwała 5 minut! Wszystko odbywało się w ekspresowym tempie. Miałam wrażenie że pani doktor chciałaby się mnie jak najszybciej pozbyć. Mam dużą wadę wzroku, a od pewnego czasu problemy z oczami, o czym powiadomiłam Panią doktor ale widocznie wolała wypisać receptę na kropelki i pozbyć się problemu. Kompletnie nie słuchała co do niej mówię. Noszę soczewki + okulary ale aktualnie moje okulary są dla mnie za słabe, powiedziałam to ale Pani doktor twierdziła że okulary są mi zbędne, nie zbadała dokładnie mojej wady, a byłam tam pierwszy raz, kompletnie nie zapoznała się z moją historią choroby, nie chciała nic wiedzieć. Przeczytałam pięć literek i miałam wykonane dwa podstawowe badania komputerowe. Nie dowiedziałam się nic na temat moich problemów z oczami. Oczekiwałam że jeśli pójdę na wizytę prywatną będę miała wykonane profesjonalne badania i dowiem się w końcu co dzieje się z moimi oczami. Niestety usłyszałam że mam się zgłosić za miesiąc na kolejną wizytę... To są chyba jakieś kpiny. Czysty wyzysk. Długo szukałam dobrego specjalisty, myślałam że będzie nią p. Majchrowicz ale niestety muszę szukać dalej.

Opinia dodana przez: Karolina

Okuliści w mieście Bielsko-Biała