dr Maciej Klepacki

Prawdziwy specjalista jestem wdzięczny panu doktorowi za usunięcie zaćmy mojej mamie.Teraz jest bardzo zadowolona.

Zabieg wykonany perfekcyjnie! a przy tym w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor ma bardzo pozytywne nastawienie do życia i super poczucie humoru, co sprawiło, że tuż przed operacją przestałam się aż tak bardzo bać:-) Za wszystko serdecznie dziękuję i oczywiście polecam Pana Doktora Macieja!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, sprawdzony w najtrudniejszym czasie, kiedy reszta lekarzy specjalistów pochowana w swoich domach drżała przed zarażeniem COVID, doktor Klepacki Maciej pomógł mojej niepełnosprawnej siostrze, która miała pecha i w takim okresie zachorowałą- stan zapalny oka Oko było w beznadziejnym stanie i nadawało się do leczenia szpitalnego, co w przypadku osoby na łóżku było prawie wyrokiem. Dr Klepacki udzielił pomocy i oko zostało uratowane bez hospitalizacji. Bardzo dziękujemy za pomoc i empatię Panie doktorze.

Kompetentny i sympatyczny. Od lat fachowo opiekuje się oczami moich rodziców. Dziękujemy panie doktorze :)

Bardzo dobrze wykonał operację zaćmy. Mimo pewnej paniki na sali zachował spokój i pełną precyzję. Ostateczny efekt bardzo dobry.

Polecam w 100% Dzięki niemu wakacje w tym roku się udały:) dosłownie kilka dni przed wylotem do Włoch na moim oku wyrósł nieznośny wrzód, który sprawił że moje oko poczerwieniało i zmieniło sie w buraczka;/ Dostałam światło-wstrętu. Całe szczescie znajomy polecił mi tą klinike. Przyjęto mnie bez kolejki, a dr. Maciej przepisał maści które w 3-4 dni uporały się z intruzem :D!!! Pozdrawiam gorąco.

Polecam w 100%

uciekac pred nim gszie pieprz rosnie,beznadziejny lekarz,partaczy operacje co mu uchodzi na sucho bo tatus ordynator-skandal!

Tak więc: przy moim schodzeniu STOŻEK ROGÓWKI i silnym nasileniu gdzie potrzebna jest korekcja szkołami kontaktowymi twardymi, zlecił soczewki miękkie i odradził całkowicie twarde "jak się pogorszy to po prostu to zostawimy'. Nie ma interesu w twardych to serwujemy miękkie, po co płacić innemu jak można mnie... moim zdaniem takie podejście. Co innego wyposażenie gabinetu i badania: naprawdę ma dobry sprzęt i duzy + za miłe obycie z pacjentem.

Po zle wykonamym zabiegu proby przyklejrnia siatkowki stracilam.wzrok, mimo iz szanse na uratowanie oka oceniano bardzo wysoko. Pan Klepacki nie ma odpowiedniej precyzji i umiejętności. Jego tata jest okulista i pociągnął syna za sobą...chyba nie potrzebnie. Odradzam szczerze wszystkim.

Naprawdę polecam ! Dwa razy mnie operował i zrobił to na 100%

Naprawdę polecam ! Dwa razy mnie operował i zrobił to na 100%